Buhuuuuuu :((((((((((((

Príspevok v téme: Buhuuuuuu :((((((((((((
kali

uz dlhsie mam problemy s padanim vlasov...viem ze to bude asi aj stresom lebo som tento rok maturovala potom prijimacky a este kadeco ine...tiez som za posledny polrok schudla 7 kg,nebolo to sice rychlo ale aj tak sa to na tom mohlo asi podpsalo...vcera som si rozotierala do vlasov vodicku bioscalin a dnes ked som sa zobudila chytim do vlasov a cele hrste mi vypadli...po 100 som uz aj ratat prestala :(((((((((((( toto sa mi v zivote nestalo...doteraz mi padalo tak ze zostalo v ruke zo 5 vlasov a teraz toto!!!...neviem ci to nemoze byt tym ze som sa v hlave " hrabala " ked som bioscalin rozotierala...ja fakt neviem a som zufala,uz ich mam beztak tak moc riedke a ked teraz takto padat zacnu ani nechcem vediet ako to skonci.... :(((((((( mozete mi prosim prosim nieco poradit,velmi prosim.

kali

jeeeej ste zlati velmi dakujem za rady.akurat som doobeda kupila v lekarni revalid a sampon proti padaniu tak uvidim ako to bude zaberat ale pred asi 2 rokmi pekne pomohlo.dokupim este veci co mi radite a nejako pokombinujem :)...HAK neberiem...a myslim ze ani podvyzivena niesom pri 167 mam 56 kg a papam kvantum ovocia a zeleniny-na to som ja maniak,vacsinou celozrnne alebo tmave pecivo,a same syry,jogurty,mlieko...salamy a ine maso nez kuracie,morcacie a sem tam bravcove ani nejem a kazde rano tabletku vit.C a Ca,Mg,Zn - tiez v jednej tablete....no ved uvidim ako to bude pokracovat dalej,lebo mi prazdniny zacali takze budem mat pokoj,nijake stresy,dost spanku a budem aj tie doplnky brat a ked sa do konca prazdnin nic nezmeni pojdem k lekarke.

RNG

Diety mozu sposobit podvyzivenost a stym spojene poskodenie vlasovych folikul. Hlavne nedostatok urcitych bielkovin, vitaminu C a E, mineralov Zn, Mg a Ca
Tiez to moze byt sposobene prudkymi vykyvmi hormonov
Okrem uz uvedenych potravin by som skusil brat yam(1-2 gramy)silnu zmes vitaminov na vlasy a pripadne olej z pupalky(midnight primrose ) alebo zmes lanovy, rybaci a borakovy(3x1 gram)

poliewoocka

vitaminove doplnky:cholin,inozitol,ABC plus,prir. vitC,prir vitBkomplex v retardovanej forme,zinok,selen,lecitin,L-ornitin,Golden Yaccy.Zo stravy vyluc alebo vyrazne obmedz:bielu muku,biely cukor,maso a masove vyrobky.Jedz:nizkotucnu hydinu,nizkotuc. biele jogurty,tvaroh,kysle mlieko,celozrnne potraviny,sojove mlieko,surove ovocie a zelenina,pivne drozdie,hovadzia pecen,ladvinky,citrusy,zelena paprika,hrasok.

poliewoocka

Cajova zmes:25g vnate zihlavy dvojdomej,25g vnate veroniky lekarskej,25g listov ribezle ciernej,25g listov ostruziny malinovej,20g vnate mysieho chvosta obyc.,20g vnate vrbovky malokvetej,20g listov brezy previsnutej,15g kory vrby bielej,15g kvetov rumanceka praveho,15g šípok,15g podzemku pyru plaziveho.2 cajove lyz. zmesi zalej 3/4 litrom vriacej vody,luhuj 10 min a preced do termosky.Pi po duskoch cely den.Po 3 tyz si vzdy urob 1 tyz prestavku a kuru opakuj polroka.Po polroku uzivania oboch cajov pi preventivne 1tyz v mesiaci prvu a 1tyz druhu cajovu zmes.

poliewoocka

Mas oslabeny imunitny system,poruchu latkoveho metabolizmu,velky nedostatok vitaminov a mineralov,zle travenie,zlu cinnost pecene a vyluc. systemu,dlhodobe stresy.FYTOTERAPIA:rovnake diely jastrabiny lekarskej,vnate stavikrvu vtacieho,vnate jablcnika obycajneho,vnate lubovnika bodkovaneho,vnate repika lekarskeho a korena lopucha vacsieho posekaneho na velmi male kusky.Zarovnanu kavovu lyzicku zmesi zalej 2 deci vriacej vody,luhuj 5 min a preced.Pi 3 krat denne po 2 deci hodinu po jedle.Tymto cajom vzdy zapi aj 2 kavove lyzicky semena pestreca marianskeho pomleteho(najviac tyzden dopredu,potom mizne ucinok).Po 2 tyzdnoch pouzivania si urob tyzdnovu prestavku a v kure pokracuj pol roka.UPOZORNENIE:pocas kury sa vyhybaj intenzivnemu slneniu.

redka

ked ides na slnko chran si necim hlavu... ale necim takym, aby ti mohla hlava dychat, ale aby ti na nu priamo nevyprazalo slnko...

redka

neberies hak?

bola si na preventive u obvodnej? chod si dat vysetrit krv... chod k doktorke a povedz jej o tomto probleme... necakaj, kym nebudes mat na hlave ani vlasok!!!