Sex v pároch - je to normálne?

sedmikraska

no edze sme si trosku vypili, tak sa prihodilo, ale hned rano mi bolo z toho az spatne a nechcela som sa s nimi moc ani bavit, ale potom fajn a nikdy sme to uz ani nespomenuli. Takyto sex je uplne o hovne

sedmikraska

trojka je ,,normalna" ak su ti tarja nezavisli, ale ak je v nej aj parik, tak si taku lasku neviem ani predstavit

angeles

hm mozno to nemyslel zle...nepoznam ho a ani vas vztah, ale keby to mne navrhol priatel tak si poviem ze ho musim strasne nudit...a ak ho milujem tak by som nieco vymyslela...

rozlizavac

sex v treojke znamena nudis ma.prtiahol som vela zien ale pozeray sa nato ako mi nikto picha moju zensku a ja mam picht jeho do stvorky?zabil by som ho a ju tiez.nedokazem sa delit o zenu ak ju milujem,a ak si niekto mysli nieco ine,tak mi pozicajte vase frajerky,rad ich pretiahnem,len tak sportovo.

Tessy

Nerob to, zničí Vám to vzťah! Toto Ti navrhne len človek ktorí Ťa nemiluje, alebo Ťa chce proste začať podvádzať, ale nejak tak aby Ti to nevadilo(presvedčí Ťa, že to nevera vlastne nie je, keďže si pri tom) a v tom prípade, Ťa neľúbi tak isto. Na to treba žalúdok. Nie som svätica, ale toto by som neuniesla.

poliewoocka

Je to zvratene...mna by to polozilo,keby som sa mala na priatela divat,ako si to rozdava s inou.Obohatenie sexualneho zivota je cisto len na 2 ludoch-partneroch.Nech hladaju nepoznane a nie inspiraciu v nejakom hnusnom P-cku.