Sex v pároch - je to normálne?

Soraja

matulkooo neurazaj sa, ja som nepisala ze vsetci chalani,ale väcsina!!! A je pravda, ze chalani maju trochu ine city ako baby, jqa poznam aj chalanov, ktory su jemni, nezni a strasni romantici, nosia babam ruze a podobne. Nevravim, ze chalani su kurevnici a podjebavaci, to z mojich ust nevyslo, aj baby su neiktore riadne svine, ved sme vsetci ludia. JA som len pisala, ze vqic chalanov by to chcelo skusit do 3-ky,alebo 4 ky. Tot vsjo.

matulkooo

Soraja .. v tom pripade som od dneska nenu asi chalan ... ver mi ze ne kazdy chalan by to chcel do trojky boze zas taky rozdelny sme neni od bab ... preco si kazdy mysli ze seci chalani su kurevnici podjebavaci a co ja vim co vsetko? uznavam ze nekery chalani su fakt drbli na hlavy v tomto ale preco vzdy ked je nekde chyba tak vzdy kazdy povi ze chalani su takyto .. ked baby tiez nie vsetky su anjelikovia ... stastne a vesele :)

Soraja

vodnarka nesuhlasim, a myslim, zte keby ta o to poziadal tvoj priatel, tak by si si nemyslela, ze mu v sexe nieco chyba. Ked niekoho milujes, tak mu das v sexe viac, ako nejaka znamost na jednu noc. Podla mna je to len vecou toho, ze sa o tom vela rozprava a väcsina chalanou je takych, ze by to chceli skusit, ja takeho nepoznam, ktory by to skusit nechcel. Ono aj ti chalani a ich city su trochu ine ako nase babske. Ale podla mna co je vela to je vela. Kazdy ma fantazie, ale horsie, ekd to chce uskutocnovat aj naozaj. A nemusi to byt preto, ze toho druheho nelubi,ale len preto, ze je ejdnoducho zvedavy.

stasticko

Ci je to normalne? NIE! Ja som jednoznacne proti, ved sex ma byt prejav uprimneho citu dvoch ludi a nie dostihy.

smoula

matulko teraz neviem ze ci si proti tomu abo za.a neviem si muz alebo zena?to dovidenia znamena ze by dal{a}kopacky?