Problem - vtiahnute bradavky

KacenaFox

Čaute baby, aj ja som mala problém s bradavkami, keď som mala 16/17, vôbec teda nevyzerali že sa s chalanom na niečo chystáme.. ale neriešila som to, pretože bolo kopec veci okrem toho, ktoré boli vždy dokonalé :) keď som si to prestala všímať (mám 22r), zrazu sú úplne v pohode a sú úplne normálne, takže je možné, že sa to v pohode zmení, odporúčam nebrať to ako problém ale skôr ako jedinečnosť, chlapom sa to páči so no stress :) čo sa týka kojenia, s tým skúsenosti nemám, takže neviem ako to v takom prípade prebieha

bašťounek

Ahoj, je mi 19 jsem v 19tt. Mám již od malička ploché bradavky které reagují na chlad a jelikož nemám prsa jako erotogení zónu tak na hmat nereagují. U lékaře jsem s tím nikdy nebyla ale máma mi řekla že do porodu vylezou.Mám strach se svléknout u prsního lékaře je mi to trapné:/ co mám dělat? :/

maricenka

ja kojim cez klobuciky. kubko sa narodil 6.7., cize je zatial kratko na svete:), ale klobuciky bez problemov chyti. co ma trapi, tak to je bolenie bradaviek po kazdom kojeni. dali nam v nemocnici na skusku bepanthen vzorku, tak natieram. tiez pomaha. chce to vsetko asi cas...

Maros75

Neviem preco sa tym trapite....
Urcite to vacsine muzom vobec nevadi.
Problem moze nastat skor pri kojeni.......tam uz asi bude za potrebne odsavatko. Tot vsjo.

juchu

hmmm... tak a teraz som zistila, ze aj ja som na tom rovnako, aj ked mi to nesposobovalo ziadnu traumu, nikdy som sa nad tym nezamyslala, aj ked som zavidela napr. jennifer aniston v priateloch :) ale v zivote ma nenapadlo, ze by s tym mohli byt problemy pocas kojenia... ten niplette sa moze pouzivat aj ked nie som tehotna? a je to trvale?

elisa77

Mam 23 rokov a od zaciatku mi nieco na mojich bradavkach vadilo. Nevedela som vobec do minuleho tyzdna ze problem plochych bradaviek a vpadnutych bradaviek maju aj zeny okrem mna. Sposobilo mi to dost psychicky blok..aj ked som mala cchalana dost som sa hanbila pred nim vyzliect nakolko este jeden dvorec je vacsi. Od zaciatku mam komplex z toho. Uvazujem o niplette lebo verim ze by sa to dalo (natrvalo) napravit, osobne mam ploche bravky, ktore reaguju na zimu ci podrazdenie ale hned aj naspat padnu. U doktorky som stym bola,ale ta len znudene mi povedala ze to normalne je. Ale mne vadi aaj ta plochost a aj ta nesumernost dvorcov najma..Uvazujeem o niplette, myslite ze ked je bradavka vztycena tak menej moze uputat rozdiel vo velkosti dvorcov? Lebo pri uplnom stiahnuti bradaviek v cchlade sa citim aspon na moment ako zena..

maricenka

ahojte, ja som pouzivala klobuciky. bolo to maximalne v pohode. sara s tym nemala ziadny problem. skusila som aj bez nich, ale mala som problemy, velmi ma boleli, boli popraskane (esteze existuje bepanthen:)). teraz cakam druhe babatko a tiez som rozhodnuta pouzivat klobuciky.