dieta modeliek

QQCA

Mnohé sa spytujete či by sa dal ananás vymeniť za iné ovocie :) ... nie nedal ... diéta by tak nemala taký účinok a bola by oveľa namáhavejšia pretože ananás obsahuje to čo vás má tie tri dni bez normálneho jedla udržať pri živote ...

suns

milan - gratulujem :) super job ! tu sutaz poznam aj sledujem :) takze klobuk dole pred ludmi ako ty ! dobra motivacia

melinda3045

A prosim vas nemohla by som ten ananas niecim inym nahradit?ja ananas nelubim takze ja neviem nejake ine ovocie by mohlo byt ?Ak ano tak ake?dakujem

karolinaa8

chicita666 mohla by si napisat viac o tom solnom kupeli? aka sol sa pouziva, ci obycajna alebo z mrtveho mora?

chicita666

ahojte,no ja som kazdy mesiac na tej ovocnej diete a pomaha mi to,kvazi to musim drzat koli tomu ze robim modeling...ak ale normalne jem tak je to maximalne na obed niaky salatik alebo rybu a medzi tym nieco male a lahke( ovocie zelenina a pod.) a taky tip.: vzdy pred prehliadkou alebo fotenim cely den pijem iba vodu s lyzicou jablkoveho octu a na ploche brusko a na odvodnovanie je velmi dobra solna kupel...to naozaj pomaha: ) diety vacsinou nezaberaju ak sa beru 1-2krat ale im sa musite prisposobit tak ze to budete drzat stale a samozrejme cvicenie do toho najlepsie je plavanie..: )tak pa

janete

Ja už neverím žiadnej diéte.Držala som všetky, o ktorých som sa dopočula . Niekedy som schudla..ale sa to aj vrátilo ked som prestala držať. Poradili mi asi jedinú vec, ktorá je rozumná. Nejesť tak, aby bol väčší príjem kalórií než mám výdaj. teraz si dávam pozor na stravu a darí sa mi dokonca aj pomaly chudnúť.
je to na stránke nová línia -odkaz odstránený-

poliewoocka

Tato dieta je len na kratkodobu detoxikaciu, nesmie sa drzat dlhodobo! Telo obera o ziviny a dolezite latky.
Btw, ked krajate ananas, supku odkrojte jednym nozom, a duzinu si uz nakrajajte inym. Inak dopadnete ako morgana.