Čo si otom myslíte??

Salamistka

A teba co to vlastne tak zaujima, robis prieskum verejnej mienky, ci jej zavidis??? No tak sa nechala vytr*kat bez lasky, je to jej vec a ked sa jej to pacilo, budis.

PavelNitra

čo by som si pomyslel?
ja osobne to, že je pi*a pojeb*ná, nič lepšie si o takej dievčine nemôžno myslieť ak dá len tak v 17tich lebo nechce byť pannou a hanbí sa zato.
Ak raz takto dá, ľahko dá aj druhykrát, tretí......
Ako sorry, ale napísal som ti to od srdca
také dievčatá a ženy nemajú u mňa cenu a sú špiny
Ešte táto pieseň ma napadla :D To len tak... :D
www.youtube.com

RRDD

kiwi-už som to tu pisala že je oveľa uvolnenejšia štastnejšia a že nič nelutuje...dnes som sa snou rozpravala povedala že ide zas

kiwi

:-))) kafe to napisala svojsky, ale pravdivo.

Je rozdiel, ci konzumujes, alebo si gurman.
Tiez sa skromne radim ku gurmanom, vo vsetkom.

Z konzumu ti casom bude zle, budes prazdna, nestastna.
Gurman sice kvantitativne ma menej, ale vybera si kvalitu, tak ho vysledok nemoze nikdy sklamat a vzdy ho naplni.
Ved uz davno nam opakovali, ze jest mame pomaly, vychutnavat kazdy kusok, dokladne prezuvat, venovat vsetku svoju pozornost iba jedlu. Zazijes extazu a zjes menej. Takisto sa oplati byt chvilu hladny a na dobre si pockat.

Alebo skus zrat ako prasa jedno cez druhe, hltat rychlo a kvanta nekvalitneho jedla. Co sa stane?
Urcite ti bude dost zle a uzenies si zdravotne problemy.

No a uz teraz sa citi ta kamoska lepsie ako predtym?
Alebo sa citi prazdna a je jej zle?

kafe

myslím si, že sex je mňam. Ale tak isto, ako nejdem jesť fajnové jedlo do záchodu a neserem si na stôl do kuchyne, jednoducho taký malý detail ako sympatie, láska, vzťah k sexu patrí. Nemám nič proti ľuďom pre ktorých je sex niečo bežné, obyčajné a "konzumujú" ho inak (ako kámoška). Ale ja si takéto niečo vychutnávam, hm, poviem to sproste, na nejakej úrovni. Aj na chlapoch je to neskutočne sexi, ked si vedia vyberať a "nepichajú vidli do každého hovna popri ceste". Čo už, nemôžeme byť všetci rovnakí.i

lovehurts

moja sesternica sa takto vyspala so spoluziakom lebo uz sa "toho" chcela zbalit... páčil sa jej iný chalan ale mala nazor ze on ju nikdy nebude chciet, atd... a viete co sa stalo? s tym chalanom sa nakoniec dali dokopy.. a roky spolu chodili , aj spolu žili...
keby bola počkala mohlo to byt s tym koho mala rada...

u mna je to jedina vec ktoru v zivote lutovat nebudem lebo bola z lásky, pockala som rok, nebola som si ista ci to nie je len poblaznenie, mala som 15 v case spoznania, on mal 26.. boli sme spolu 10 rokov...
osud nám neprial...

RRDD

Tažko povedať čo je správne..Ja som to napriklad spravila v 16 ale bol to moj priateľ mala som ho rada...ale ona to ospevuje že to neľutuje že teší sa už na druhy atd... že je konečne uvolnená na nič nečaká a tak...