Vyrážky a zápar pri penise

Príspevok v téme: Vyrážky a zápar pri penise
wellen

Ahojte, mavam dost caso problem so zapareniami v oblasti okolo genitalii (tesne spodne pradlo, tesne nohavice, atd.), no prednedavnom som si vsimol (isty cas som tomu akosik nevenoval pozornost), ze sa mi na lavej strane doslova supala koza a mal som tam viacero bielych vyrazok. Chcem sa opytat - je normalne, ze sa tvoria pri pokrocilej zaparenine vyrazky? Zlakol som sa ci to nie je nejaka pohlavna choroba alebo nieco podobne (pravdepodobne mozno aj nejake dalsie stadium pri nelieceni zapareniny), kedze sa mi zacalo objavovat viacero vyrazok aj na bruchu (iba par ich je bielych, niektore su proste len cervene miesta akoby uz PO vyrazke). Aj po tom co som uz viac-menej zaparene miesto vyliecil (sudokrem), tak sa vyrazky vracaju. Nejake skusenosti s tymto, prosim? Co ine okrem obycajnych vyrazok by to este mohlo byt, kedze je to v takejto ,,nezvycajnej" oblasti? Aj hnis z vyrazok je totiz iny, ako ked sa mi urobi nejaka vyrazka napr. na tvari, je taky vodnaty, nie je biely. Dakujem za akukolvek radu.