Strie na prsiach

Príspevok v téme: Strie na prsiach
Charlis

Ahojte mám 15 rokov a už od 12-13 rokov sa mi robia strie na prsiach.Vyzeral to otrasne a neviem sa toho zbavit skusala som bi-oil ale tienstrie sa nadalej robia.Vzdy ked sa mi prisa trochu zvacsia.Dajaké rady? Velmi sa za to hanbím a moje prsia vyzeraju ako keby mali rozne skrabance a tak.Povedala som to mame a podla nej mi narastli oriliz rychlo prsia.Chlapi/chlapci aky mate na to nazor

Marosko-n

Máme špeciálne životné bunkové svetlo - zariadenie ktoré pomáha pri povrchových defektoch kože -pomáha to.
Napíšte

Marosko-n

Máme špeciálne životné bunkové svetlo - zariadenie ktoré pomáha pri povrchových defektoch kože -pomáha to.
Napíšte

merilynn2

Ahoj, nie som síce chlap, ale strie mám (na stehnách) a žiadny z mojich frajerov to nikdy neriešil. Objavili sa, keď som mala 13-14 a hoci som sa vtedy veľa hýbala, prdel mi proste narástla príliš rýchlo. Ja som si ich len krémovala a moc to nepomohlo, ale časom vybledli. Odporúča sa aj masáž, peeling a striedanie teplej a studenej vody. Na čerstvé aj laser, ale podľa skúseností žien, čo som čítala, to veľký efekt nemá.

DaveSk

Je to úplne normálne. Hormóny sa trochu s Tebou pohrali.
Telo máš vo vývine, čiže žiadne obavy.
Všetko zmizne, nechaj tomu čas.
Alebo s tým zájdi ku kožnej lekárke. Ona Ti s týmto problémom určite pomôže.