Maly Penis

Help

malinka- :ň
To bolo krasne napisane a nemysli si,ze nizsie dievcata su horsie:)
Ved ako sa hovori ....Mala vrtka,dobre trtka:)
Myslene v dobrom:)

malinka22

Všetci čo tu pišete , že mate maly penis , prečo si nenajdete babu , ktora je utla . Nižšie ženy , ktore su aj štihle tak take len ocenia , že vaš penis nie je ako kolik . Im to dokonca bude vyhovovať . Ja mam vyšku 155cm a neviem si ani len predstaviť , že by do mna mal niekto vojsť s penisom ktory by bol väčši ako 15 cm a hrubym ako kolik . My menšie ženy potom len trpime a zufalo držime. Sice najdu sa medzi nami aj take čo im väčši penis nevadi. Všetkym by vam poriadne vzrastlo sebavedomie keby ste mali taku babu . Lenže vy tiež pozerate po vysokych babach a skoro modelkach. Ak vam to s takou nevide tak sa potom iba lutujete a nie aby ste využili tuto vašu prednosť u utlejšich babach . Ozaj nie sme na zahodenie .

mate59

nemaj strach,ešte ti narastie a to,že je jeden semeník nižšie a nie pri sebe je normálne.Na baby ešte nemysli a radšej sa uč,aby si sa dostal ďalej na školu.

anonymd15

ja mam 14 rokov a mam penis velky pri erekcii iba 13-13.5 a bojim sa ze kedze uz nabuduci rok budem mat 15 ze ked to bude nejaka baba so mnou chcet ze jej to nebude stacit,alebo to sa este vyvinie?a este jedna vec ktora ma tiez celkom trapi semeniky mam naozaj male a jeden je vicej zostupeny v miesku takze niesu tak pri sebe ale jeden viacej visi a pocul som ze jeden chalan mal na semniku nieco ze mu nemohli rast a museli mu to vyoperovat...predom dakujem za odpovede

nickosem8

Zdravim, chvilu som vahal, ci mam napisat, ale tak nakoniec som sa odhodlal. Potreboval by som par serioznych rad.
Mam 15 rokov, ale moje proporcie su iba 13,5 - 14 cm do dlzky a okolo 12 ako obvod, cize 4 sirka. Co citam, tak ta moja dlzka sa pohybuje okolo priemeru, ale problem je, ze hrubka je dost chaba.
Uprimne... dost sa hanbim sa svojho vtaka, aj ked erekciu mam excelentu, ale velkost nie je postacujuca. Co som videl, tak na futbale v regeneracnom bazene mali vsetci spoluhraci v mojom veku riadne klady. Penis by sa mal z ochabnuteho stavu do erekcie zväcsit priblizne 2,5 krat, ale ja mam pri ochabnitom stave fakt ze nic moc. Takze pri do stavu erekcie sa zväcsi aj 4 krat.
Viem, ze s tym nic neurobim, ale akosi sa s tym neviem zmierit. Nemate pre mna nejaku radu?

Pocul som aj o nejkych bylinnych afrodiziakach ako napr. RX-Extreme, ale neviem, ci to vôbec ma nejaky ucinok. Nemate o tom nejake blizsie informacie, pripadne skusenosti?

Vdaka.

lost

Vzdy mysli pozitivne, a taketo ta trapit nebude ;)

Najdes si niekoho, ked ta bude milovat, tak nebude jej vadit ze mas "len" 12cm..
da sa to zevraj "oklamat" sikovnymi polohami a podobne

Ak tak moze zit 1/3 populacie (cinania a indovia) tak mozes aj ty prezit :)

HLavne sa nezasekni v trapeni a v negativnych myslienkach, lebo z toho tazko vyjdes, nema to cenu mysliet na toto negativne.. pokial si nebudes verit, ze si jednoducho OK, tak mas nizsie sance na usech u tej buducej priatelky..

lost

pivovar08 - To co by si investoval na bordel, radsej investuje na pekny vecer s buducou priatelkou :)

Na dlzke zalezi,

ale
jedine a len ked tomu veris ;)

v opacnom pripade by som sa preto netrapil, je to fyzika, a tu len tak lahko a zadarmo* nezmenis..

*nemyslim eura ale zdravie, co je nesmierne cennejsie ako par centimetrov ;)