Dovera vo vztahu !?

Príspevok v téme: Dovera vo vztahu !?
karin261

Ahojte.
Rada by som si vypocula VAS nazor.Mam priatela,s ktorym mam v poslednom case problem.Predtym sme si rozumeli,ale v poslednom case robi veci,ktore ma trapia.Zacal aj dost pit,vlastne to pitie u neho uz nejaku dobru pretrvava.Ked spolu niekam ideme,pozera sa po inych zenach,co mi je dost neprijemne.Chapem ze muzi sa radi pozru po peknych zenach,a nic proti tomu nemam,ale myslim ze pokial to muz robi v spolocnosti svojej priatelky a este k tomu ocividne,tak to v poriadku podla mna nie je.A ked si vypije,tak este k tomu aj rozprava o zenach v podstate dost casto.Predtym to nerobil,jednoducho zmenilo sa to.A ja skareda pritom nie som,za mnou sa muzi otacaju takisto,chcem tym povedat,ze nevyzeram tak aby sa musel za mna hambit,skor naopak.Pracujem v kancelarii, "sprosta" tiez nie som.Co sa sexu tyka,tak takisto si myslim,ze stazovat sa nemoze.A prestavam mu doverovat,mam pocit ze sa nieco deje.Ked sa ho opytam na to,ze preco mi to robi,tak dostanem odpoved ze zo srandy.Ze pre neho ine zeny nic neznamenaju.Lenze potom neviem preco sa u mna objavil ten zvlastny pocit,ze nieco nie je v poriadku,ze je tu nejaka tretia osoba medzi nami.A mnohokrat obvini mna,ze ked mu kladiem take otazky,ze ja sama asi niekoho hladam.Nerozumiem tomu.Chcela by som vediet vas nazor,nechcem o nom hovorit skaredo,za normalnych okolnosti si rozumieme,nie je zly clovek,ale co potom znamenaju tie veci ktore robi neviem.Budem vdacna za vase nazory.

Soraja

karin261 viem ze je to tazke, ale ver, ze taky clovek s anikdy nezmeni. Ja som v to dufala 4 roky. A nezmenil sa. praveze to bolo este horsie. Zo zaciatku to bolo takmer ako s tym tvojim,a le postupne sa to zhorsovalo. A tiez nam bolo super a vsetko, ale boli casom tieto problemy skoro stale. A uz sa v tom vztahu nedalo byt. Nezahadzuj zivot s clvekom, ktory za to nestoji. Pomaly budes chciet aj rodinku a s tym muzom, uprimne si odpovedz, chces mat na cely zivot takehoto cloveka pri sebe? odpovedz si uprimne. Myslim, ze viem, aka bude tvoja odpoved. Aj ked ho lubis, uvazujes raconalne. Konaj pokial mozes, aj ked ho lubis, nechaj ho. Zbytocne ti zabera cas a neprepas svoju sancu najst toho praveho. Cim skor tym lepsie. Ja ked soms a s tym mojim chrapunom po 4 rokoch rozisla, tak zacal za mnou chodit, ze sa zabije a neviem co, nocne telefonaty celu noc trvali vecne, stale nam zvonil telefon: Bolo to eznesitelne. Ale nahlasila som ho na policiu za obtazovanie a prestalo to. Teraz ma babenku enjaky rok ten chrapuna robi jej presne to iste co robil aj mne. NO tu mas priklad, ze tayk cloveks a nezmeni a najmä nie ak pije. Drzim palce a vela trpezlivosti. A mysli hlavne na seba a na svoje stastie.

lajthia

Ahoj Karin,
precitala som si poriadne vsetko co si napisala.tak teda,ak je to tak,ze mu davas najavo svoje city,ze sa snazis mu pomahat,ze ho vlastne beries celeho aky je,tak potom sa netrap.Viem si predstavit ako sa citis,stojis na mieste a nevies sa pohnut,mas 27 rokov a nevies co dalej.Bojis sa ,ze lubis chlapa,ktory si to nezasluzi,chlapa,ktoremu si lahostajna,teda aspon ty to teraz tak vnimas.kladies si otazky preco to tak je,preco sa nesanazis,preco mu tak nezalezi na tebe ,aspon tak ako tebe na nom,chcela by si byt stastna,alebo aspon malicko spokojnejsia.Lenze teraz prichadza ta vec,treba to riesit,lebo tak to dalej nejde,ale este.... ako zacat,ze?Si zena ,atraktivna,sebavedoma,sikovna a dufam ,ze aj samostatna.clovek musi milovat sam seba,aby dokazal milovat ostatnych.Viem,ze posunut vztah cez takuto krizu je tazke ,obzvlast ak sa snazi iba jeden,vacsinou ten ,ktoremu chovanie toho druheho ublizuje.musis to urobit,vlastne mala by si.Sadnut si s nim a uplne vazne zacat temu :ty a ja,my a nas vztah,moj zivot,hlavne moj zivot.Zijeme spolu a mam pravo vediet co ta trapi,pretoze mi svojim spravanim ublizujes.ak ti bude odpovedat zo srandy,tak je par vysvetleni.bud je to velky zbabelec a hrdinu predstiera.bud je to obrovsky egoista a ma takpovediac na haku tvoje citove vycinanie,alebo ta ozaj lubi len nevie co dalej a riesi to pitim a poto sa nechova pekne.v kazdom pripade by si mala odist ,alebo ak sa to neda,tak ho aspon ciastocne ignoruj,aby aspon trosku pocitil,ze ta straca.ak mu za to stojis,pozbiera sa a snad sa prave jemu podari presvedcit ta ,ze ta ozaj lubi.drzim palce

00dominka00

podla mna by si sa snim mala pozhovarat ale ked ti odpovie ako si vravela ze zo srandy povec mu ze sa chces vazne o tom pozhovarat a riesit to a povedz mu ze sa ti to nepaci

mia

Suhlasim s nazormi lajthie,ale treba si urcit nejaku hranicu.Ak jej to jeho chovanie uz prilis ublizuje,treba spravit nejake rozhodnutie.Navrhnut mu rozchod,ale uplne vazne.Bud sa spameta,alebo sa prejavi tak,ako si ho doteraz nepoznala.Niekedy nam laska zaslepuje oci a vidime iba to,co vidiet chceme.Ale ked pride nejaka kriza,ludia sa obycajne ukazu v pravom svetle.Vela stastia!

manuska

Asi vas svojim nazorom nepotesim ale nemyslim si ze by mu svoju lasku uz nemala viac davat na javo. (Aspon tak to bolo v mojom pripade.) Na zaciatku to bol fantasticky chlap. Tichy zabavny krasny. A potom som isla studovat do ineho mesta a zrazu bol strasne sebavedomi, stale ma upodozrieval, dokonca mi nadaval ze stetka a tak.. bolelo to ale ja som si vravela : sme stale od seba a je nezamestany a sam a ved citim ze ma lubi... az raz sa zacal vyzliekat pred mojou kamaratkou. a ked som sa ohradila, rozisiel sa so mnou. Dobre spravil. potom som sa dozvedela ,ze ma podvadzal. niekolko rokov. a ja som sa ho snazila chapat a tolerovat sviniara. Ak citis ze nieco nie je v poriadku, riadne si to prever. Sleduj mu mobil, pozvi jeho kamosa na pivo a opi ho.... a potom si najdi niekoho kto si Ta zasluzi.

agina

Alkohol a ziarlivost podla mna nie je dobra kombinacia.Pochopila by som to este u pubertiaka, ale u 40 rocneho corgona????

karin261

Pre LAJTHIU
Akoze snazim sa mu pomahat, podporovat ho ako mozem aj ja. Neponizujem ho alebo nieco podobne, v ziadnom pripade. Velakrat sa snazim s nim diskutovat rozne veci, snazim sa aby mi povedal co ho trapi, lebo pre peniaze som s nim neni. A ten obchod co mal jednoducho to bolo iba trapenie, robil co sa dalo, ale je tu velka konkurencia, ziadni zakaznici, sama som mu odporucila aby sa toho zbavil. Lebo to by ho uplne znicilo. Ale odtvtedy akosi nevie, co a kde sa zaclenit, dost pije, a ja sa snazim mu pomoct, ale ked robi taketo veci ake robi, tak ja sa tiez stiahnem alebo branim, chapes? Myslim, ze mu davam dost najavo, ze ho mam rada, fakt o inych muzov sa nezaujimam, ani sa neobzriem, ani ho neprovokujem aby ziarlil, pretoze je ziarlivy aj dost.
Tie veci ktorymi sme presli a stale este musime, su dost tazke, a keby som ho nemala rada, tak uz davno nie som pri nom. Myslis ze sa s nim ma porozpravat poriadne? Myslis, ze mu davam asi malo najavo ze ho mam rada. Co by som mu asi mala presne povedat, aby to konecne pochopil, alebo ako mu to dat vlastne najavo tak aby to chapal?

lajthia

ja si len myslim,ze rozist sa s niekym ak vznikne nejaky problem,bez riesenia nie je riesenie.mam 28,prezila som jeden 8 rocny vztah s cudzincom,ktory bol starsi o 14nast rokov a prezila som velmi podobne veci,dnes som vo vztahu 5 rocno so slovakom a mozem povedat,ze je to tiez len muz.aj jedneho aj druheho som lubila ,toho druheho lubim do dnes,s tym prvym sme sa rozisli vzajomne,vedeli sme ,ze to nema buducnost,ale mali sme sa radi a to nas brzdilo v tom ,aby sme sa vydali kazdy inou cestou.sme kamarati a obcas si zavolame,no je velmi daleko.........proste muzi su v tychto veciach ini.on je ten co vladne a stara sa,ak sa to nejakym sposobom nastrbi tak sa zacina branit,prisiel o obchod a ty o tom vies,je to pre neho ista potupa a snazi sa ostat v tvojich ociach len chlapom.ak sa nepodari nieco zene,vyplace sa muzovi na ramene,ale muz?chce ostat len muzom a myslim,ze tak to ma byt........ak ho lubis,daj mu sancu a priestor pozbierat sa a dat to vsetko dohromady.odohnat lasku kvoli peniazom,je slabost.pises sem,takze rada ho mas a on moze byt rad a hrdy na to aku zenu ma pri sebe.v dnesnom svete to nasi muzi maju tazke a neuspiet v podnikani je slabost,tak to chodi a nic s tym neurobis,peniaze vladnu svetom.je normalne ako sa sprava,no ty si to odskaces,lebo si s nim.nema pod sebou pevnu zem a trosku to s nim trasie,ale to je uplne normalne.