Dovera vo vztahu !?

Príspevok v téme: Dovera vo vztahu !?
karin261

Ahojte.
Rada by som si vypocula VAS nazor.Mam priatela,s ktorym mam v poslednom case problem.Predtym sme si rozumeli,ale v poslednom case robi veci,ktore ma trapia.Zacal aj dost pit,vlastne to pitie u neho uz nejaku dobru pretrvava.Ked spolu niekam ideme,pozera sa po inych zenach,co mi je dost neprijemne.Chapem ze muzi sa radi pozru po peknych zenach,a nic proti tomu nemam,ale myslim ze pokial to muz robi v spolocnosti svojej priatelky a este k tomu ocividne,tak to v poriadku podla mna nie je.A ked si vypije,tak este k tomu aj rozprava o zenach v podstate dost casto.Predtym to nerobil,jednoducho zmenilo sa to.A ja skareda pritom nie som,za mnou sa muzi otacaju takisto,chcem tym povedat,ze nevyzeram tak aby sa musel za mna hambit,skor naopak.Pracujem v kancelarii, "sprosta" tiez nie som.Co sa sexu tyka,tak takisto si myslim,ze stazovat sa nemoze.A prestavam mu doverovat,mam pocit ze sa nieco deje.Ked sa ho opytam na to,ze preco mi to robi,tak dostanem odpoved ze zo srandy.Ze pre neho ine zeny nic neznamenaju.Lenze potom neviem preco sa u mna objavil ten zvlastny pocit,ze nieco nie je v poriadku,ze je tu nejaka tretia osoba medzi nami.A mnohokrat obvini mna,ze ked mu kladiem take otazky,ze ja sama asi niekoho hladam.Nerozumiem tomu.Chcela by som vediet vas nazor,nechcem o nom hovorit skaredo,za normalnych okolnosti si rozumieme,nie je zly clovek,ale co potom znamenaju tie veci ktore robi neviem.Budem vdacna za vase nazory.

karin261

vela veci je okolo nasho vztahu, akoze lajthia ty mas na to fakt zaujimavy nazor, taky pozitivny, to ma dost povzbudilo, nerada by som to riesila takym sposobom, ze ho necham, a tym zahodim problemy za hlavu, taka nie som, tym ze stratil obchod ho neospravedlnujem,ale viem co to bolo za nervy s tym obchodom atd........

karin261

No akoze my sme spolu skoro 2 roky, a prezili sme toho vela, mam na mysli, ze spolu fakt musime bojovat, akoze on je cudzinec, nezijeme spolu lebo su aj ine okolnosti okolo toho, ale ja som takisto v zahranici, vlastne v cudzine sme sa spoznali,

lajthia

Agina,prepac,ale tvoje odpovede jej vobec nepomozu.Mam pocit,ze sa prostrednictvom Karin chces pomstit svojmu byvalemu:opust ho,vykasli sa na neho......atd.Neexistuje ,aby si ty vedela,ze ju nema rad a ze ju nemiluje.on ma 40 a ona 27,starne a mozno ma strach,ze o nu pride,dokazuje si ,ze za to este stoji a na tom nie je nic zle i ked to u karin sposobuje bolest.mozno by stacilo,keby mu karin davala viac najavo aky je uzasny a preco ho miluje.....

agina

Karin strata obchodu nie je strata zivota.Nechapem, preco ho tym ospravedlnujes.Myslis, ze je to dovod na to, aby sa k tebe spraval hentak?? Ved si ta vobec nevazi.Neviem, na co este cakas.Kolko spolu chodite???

lajthia

AHOJ kARIN,
Nemyslim si ,ze Ta zrovna musel prestat mat rad.Mohlo sa stat aj to ,ze si sam uvedomuje aka si atraktivna a urcitym sposobom Ti dava najavo,ze i on nema problem zbalit niekoho ineho.Mozno ma strach ,ze by o teba prisiel,tak sa urcitym sposobom brani.Mozno prave tym ,ze u teba vzbudzuje ziarlivost,tak sam seba upokojuje,ze ho stale lubis.mam priatela sme spolu 5rokov,prve tri boli super,chodili sme spolu,ale nezili,potom sme zacali spolu byvat,robil presne to iste,lenze ja som vybuchla a ziadala som vysvetlenie kazdy den,cim som ho len viac drazdila.rozisli sme sa asi na dva mesiace.prisiel sam ,povedal,ze ma miluje a chce ostat pri mne.vysvetlenie na to ako sa spraval mi dal taketo:Lubim Ta,chybas mi a nechcem byt bez teba.nerobil som to ziadnym zlym umyslom,som chlap a aj ja som si chcel dokazat,ze som atraktivny,je fajn ,ked sa pozriem po nejakej peknej zene a ona sa usmeje,no ja mam teba a teba lubim......neskor som sa od jeho kamarata dozvedela,ze sa bal,ze ma strati,ze ma kazdy bali a ja mu zduchnem.Vies Karin,zeny a muzi su v tom rozdielni.kazdy to riessime inak,my vacsinou na rovinu a chlapi skor hrdinsky i ked ak ta lubi sa vzdy na konci pokori.(ps:vzdy ,ked som na neho zautocila otazkou preco to robi,nasledovala protiotazka,ze co robim ja,ze mam asi problem ja ,ked ho podozrievam. a este jedna vec,my zeny to mame lahsie,nam nase sebavedomie zdvihaju muzi,ini muzi tym,ze nam daju kompliment,pozvu nas,alebo sa aspon pokusia,navrhnu rande a tak.muzi si musia to sebavedomie zdvihat sami......tak asi tak......pekny den:)))

karin261

Preto je mi aj trosku trapne sem pisat,ked vlastne som dost stara nato,aby som uz taketo veci dokazala riesit, ale fakt uz neviem co robit, jednoducho ma zaujimaju vase nazory, lebo uz pomaly neviem pri nom, co je normalne a co nie je.

karin261

No ja mam 27 rokov a on bude mat buduci rok 40, je trosku starsi tak to cele nechapem. Snazila som sa s nim rozpravat, ale vzdy to tak nejako divne dopadne.Pravda je ze stratil obchod, ktory mal 3 roky, a vlastne odvtedy sa to vsetko zacalo.

agina

Ochlasta a suknickar. Bohuzial narazila si na jedneho rozumovo vymeteneho.Zrejme ho mas rada, ale mozem ti povedat, ze ak s nim este nadalej zotrvas, budes nestastna. Ved predsa to normalny chlap nerobi svojej priatelke.