Dovera vo vztahu !?

Príspevok v téme: Dovera vo vztahu !?
karin261

Ahojte.
Rada by som si vypocula VAS nazor.Mam priatela,s ktorym mam v poslednom case problem.Predtym sme si rozumeli,ale v poslednom case robi veci,ktore ma trapia.Zacal aj dost pit,vlastne to pitie u neho uz nejaku dobru pretrvava.Ked spolu niekam ideme,pozera sa po inych zenach,co mi je dost neprijemne.Chapem ze muzi sa radi pozru po peknych zenach,a nic proti tomu nemam,ale myslim ze pokial to muz robi v spolocnosti svojej priatelky a este k tomu ocividne,tak to v poriadku podla mna nie je.A ked si vypije,tak este k tomu aj rozprava o zenach v podstate dost casto.Predtym to nerobil,jednoducho zmenilo sa to.A ja skareda pritom nie som,za mnou sa muzi otacaju takisto,chcem tym povedat,ze nevyzeram tak aby sa musel za mna hambit,skor naopak.Pracujem v kancelarii, "sprosta" tiez nie som.Co sa sexu tyka,tak takisto si myslim,ze stazovat sa nemoze.A prestavam mu doverovat,mam pocit ze sa nieco deje.Ked sa ho opytam na to,ze preco mi to robi,tak dostanem odpoved ze zo srandy.Ze pre neho ine zeny nic neznamenaju.Lenze potom neviem preco sa u mna objavil ten zvlastny pocit,ze nieco nie je v poriadku,ze je tu nejaka tretia osoba medzi nami.A mnohokrat obvini mna,ze ked mu kladiem take otazky,ze ja sama asi niekoho hladam.Nerozumiem tomu.Chcela by som vediet vas nazor,nechcem o nom hovorit skaredo,za normalnych okolnosti si rozumieme,nie je zly clovek,ale co potom znamenaju tie veci ktore robi neviem.Budem vdacna za vase nazory.

dada

Ahoj karin... no urcite sa sprava ako pako... mozno ma on sam nejaky problkem sam so sebou a riesi to takto... alebo ta prestal mat rad... kolko mate obaja rokov? mala by si sa s nim vazne porozpravat a dat mu najavo, ze si si nim neista a nemienis mu to tolerovat, tak asi tolko...