Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byť vysoká

jankaaaaaaaaa

michale tak neviem odkial mas tu "statistiku" ale je to totalna debilina. vobec vysoki ludia niesu zranitelnejsi ani s intelektom to nijako nesuvisi. ani o zvladani prace nemas vobec pravdu. toto su obycajne vymysli.

michael

Každému sa niečo iné páči. takto je aj z výškou človeka.Čo sa mna týka ja by som to hodnotil asi takto:
chlap 180 až 185 cca
žena 170 až 175 cca
Zdravotné hľadisko- všimnite si že chlapi aj ženy sú nad výšku ktorú som uviedol viac -menej chulostivý zranitelnejší , aj menej vykonný .ľudia nižšieho vzrastu sa doživajú aj výšieho veku
Pravda je zrejme aj to, že entelekt majú nizkí,ako vyžší ľudia tak si vyberte.
zaleží čím chcete byť v živote.
Nižší ľudia zvládajú fyzicku prácu lepšie
naproti-- politikom je byť lepšie výššim

jankaaaaaaaaa

lenulik, neboj, tize som bola presne natom ako ty, len az nato, ze mna to vobec netrapilo. postupne som priberala a po strednej som uz mala 60kg a drzim ich doteraz

lenikus

ahojte :) ja budem mat v lete 15 a mam 179 cm ;) dost ma to trapi pretoze sa mi zvyknu smiat (rebrik a podobne) ..vzdy si poviem ze su to len deti a je to moja vec.. ale v skutocnosti ma to hneva viac ako len trochu... a este k tomu neviem pribrat...vazim len 46 kil.. pri kamaratkach sa citim dost blbo ked som od nich o hlavu vyssia :D ale pomaly sa s tym vyrovnavam... nic s tym uz nenarobim..ale par ludi mi uz povedalo nech skusim ist na casting za modelku,...no neviem.. :D podla mna by si mala byt rada ze mas akurat vysku..zas ani prilis nie je bohvie co :D z vlastnej skusenosti :)

ANINIMIK

BABY VY STE ASI PADNUTé NA HLAVU, ja mám 160 cm a čo mám robiť čo by som dala aspoň za 2 cm naviac, a nie za tých 172 cm, ak by som bola taká vysoká ako ty Moniqa asi by som do konca života plakala od radosti. Veď ty môžeš ísť aj na miss Slovensko, ale mňa by tam s mojimi 160 cm vysmiali, pretože modelka môže mať minimalne takých 170 cm.

danielaaa

ja mam 172 a baby okolo mna maju max. 165 cm, citim sa ako kobyla....ale za to mam krasne dlhe stihle nohy a to by som nemenila :PPP

lucia3335

mam kamaratku ktora ma 18 rokov a 193 cm a pekne dlhe nohy to je fakt a hovori zeto bere ako svoju prednost co chapem lebo sa s tym musela naucit zit ale aj tak si viaceri myslime ze s tym az tak nieje vyrovnana hlavne ked vela chalanov v jej okoli vkuse pokukuje po babach malickych a podobne....ma to dost tazsie takze kazdy nech je spokojny sam so sebou...

sydney

damy,ja mam 178cm,tie 2 cm som dorastla tak pred rokom (teraz mam 24) a svoju vysku by som nemenila ani za nic,a absolutne mi neprekaza ze na podpatkoch trcim. kazdemu sa paci ine,ja sa pacim sama sebe,takze nikto hlavu nevesajte,kto je ako vysoky/nizky.