Akoto, ze vyzeram tucna?

Príspevok v téme: Akoto, ze vyzeram tucna?
pro ana

mam 172 cm a 53kg myslite si ze by som mala este zhodit...ked sa pozriem do zrkadla tak vidim iba tlste stehna,ovysajuce brucho,dvojitu bradu a velky zadok ...mam kamaratku ktora je priblizne taka vysoka ako ja ona ma 50kg vazili sme sa unej...ona vyzera uplne perfektne ...ako to ze mame od seba 3 kg a ja som tak otrasne tucna???

vejka 222

Mám 13 a prezila som uz fakt vselico.Cez Vianoce som prezila otrasnu chorobu po ktorej som schudla na 32 kg.Kazdy mi kazal pribrat tak som to urobila a neskor som to velmi olutovala a snazila som sa shudnut naspať.bola som sledovana v martinskej nemocnici a tam si všimli že som privelmi chudla.Stále som sa narocky sťažovala na bolesť brucha aby som nemusela jesť.V matrine si mysleli že mam nieco zo zaludkom a tak ma poslali na gastro(hadica do zaludka).Nic mi nezistili a nechali ma trcat na detskom oddeleni 2 tyzdne.Shudla som na 28kg pri vyske 150cm a museli ma poslat na psychiatriu.tam ma ykrmili na 31 a ked som sa vratila domov z anorexie sa stala bulimia.uz dva mesiace sa snazim znova shudnut na moje vysnivane cislo ale nejde to.zacala somsa prejedat a potom vracat.prosim vas odpiste mi niekto kto mi poradi nech vfiem co mam robit

saaaj

Podla mna VOBEC nemusis chudnut, ja mam len 155 cm, vazim asi 48 kg a vsetci mi hovoria, aku mam super postavu! Tak Ty ju musis mat 2x taku super!! nechudni!

mmma

Bud pokojna ,ak budes mat 55,56 stale budes vyzerat dobre,ja mam taku vysku a viem ze 53 mi uz bolo malo.Ked som uz dokazala posudzovat neskor svoje telo.Tak sa skludni,lebo mozes mat aj 40 a budes tucna.Urcite uz nechudni.Vela stastia.

mia

Bozemoj,co sa to len deje s vami,dievcata!Ty si asi velmi mladucka.Preco mas tak malo sebavedomia?Je to chore.Nie si sama,je vas mnoho.Tak sa to az zle cita.Viem,ze ma teraz odsudite za moje slova,ale naozaj mi je vas velmi luto,lebo sa tak zbytocne trapite a nemusite.Zivot je pekny a je plno veci,ktore nevnimate,lebo sa zaoberate viac svojim vyzorom/aj ked ste krasne baby/,a pritom by ste mohli byt take stastne.Len sa pozrite okolo seba,kolko ludi sa trapi,su na invalidnych vozickoch,su slepi,postihnuti.Vy mate take stastie a vobec si to neuvedomujete!Prepacte mi dievcatka,ale musela som vam to napisat.Kludne nadavajte,verim,ze raz na to pridete aj vy.Pekny den!

lilinka

Na svoju vysku mas podvahu, tak sklidni hormon. Ja meriam 174 a mam 55 a viem, ze by som mala pribrat. Takze rozhodne nechudni!