Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvyseny bilirubin-zlte oci!

Príspevok v téme: Zvyseny bilirubin-zlte oci!
moa

Caute!Ja mam taky problem ze mam zvyseny bilirubin nejakych 36..ked sa poriadne najem je to v pohode ale ked som co len trosku hladna tak mi stupa a potom mam zlte oci!Je to velmi neprijemne hlavne pri styku s ludmi lebo to vyzera ako keby som mala zltacku,teraz by som chcela trosku schudnut ale obavam sa ze pri diete budem strasne zlta..Doktorka mi nechcela predpisat lieky lebo nato su vraj iba velmi silne co poskodzuju pecen a beru ich aj ti co maju epilepsiu.Bola som v lekarni a tam mi nato dali nejaky caj a lieky na pecen ale nezaberaju,myslim si ze nemaju nic spolocne s bilirubinom.PROSIM PORADTE MI!Ak mate aj vy podobny problem alebo ste o nom poculi napiste nejake lieky alebo caje co sa daju kupit v lekarni aby mi bilirubin klesol.SOM ZUFALA!Vopred dakujem...

feminofil

Dobrý deň,prosím Vás o radu,jem diétne,ovsené vločky,používam olivový olej,mal som aj mam len mierne zvýšené testy,opäť sa mi mierne zvýšil bilirubín,
dakujem
Dušan Bublík,Mestská 9,831 03
0911 254381

RNG

Pozri na predosle temy na pecen, jej cistenie a regeneracia.
Tiez je mozne, ze mas zapchaty nejaky kanalik, alebo zlcnik plny kamenov
Na to je silny caj z Chanca piedra(phyllanthus nirurri, kopcom polievkova lyzica povarit 3 minuty v pol litri vody, odstat 20 minut.