chut na sex

lea

no vies to moze byt aj tym ze chces byt super pri milovai aby sa to priatelke pacilo,mas strach ze nieco neklapne a nebude s tebou spokojna.psychika zohrava velku rolu pri vsetkom.moja rada je nesustredovat sa prilis na to aby bola ona spokojna hlavne aby si sa ty uvolnil a pojde to.no nezabudni na predohru ktora je dolezita hlavne u zeny,skus bozkávanie po celom tele ale na "to" miesto chod len obcas viac to vzrusuje zenu ked sa bozkava okolo caka ze uz a....vyskusaj a budetespokojny obaja

robo:)))))

No zjavne nie je az taka sexi ako vravis. Alebo inak, ak je to ten typ, co si lahne do postele a mysli si ze sa stoporis uz len z pohladu na nu, tak sa na to rovno vykasli. Moja osobna skusenost je taka. Cim karajsia baba, tym horsia v posteli. Ked si holka uvedomuje ze nie je top modelka, snazisa ta v posteli uspokojic cinmi, resp. spravi ti to ako ziadna modelka. A to je prave preto ze si uvedomuje ze nieje miss a preto aby ste si kvalitne uzili nestaci len lahnut na chrbat, alebo otrcit zadok. Takze moja rada? Nehladaj babiky, ale holky, ktore maju sexepil... popripade punkacky, tie su brutalne:))