Vsetci chlapi piste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poliewoocka

ryso:p-mna co pritahuje?ked sa o seba stara,pozorny,inteligentny,nezny,ked vonia,vlasy,pohlad,samostatny,ma vlastny nazor,nezavisly ale pritom dokaze zabezpecit,vie,kedy prestat...samozrejme postava.Podotykam-vyrysovana,nie nabita!Pevny,nie velky zadok,vyska akurat,oblecenie-nemusi byt najdrahsie,znackove ale aby mu pristalo a aby bolo trendy.A este..nemusi sa holit kazdy den.Mierne,MIERNE strnisko je sexi:)A co ma odpudzuje?Vulgarnost,ked VELMI pije az to z neho tiahne,ked fajci,nebodaj droguje,ked smrdi,je dotieravy,klame,podvadza,otaca sa za KAZDOU suknou,nebodaj nohavicami,ked nedokaze rozpravat o NICOM INOM iba o sexe,ked ma prizvuk a styl reci ako z lazov,ked je nevzdelany,ked sa vyvysuje,je namysleny...asi tak.Mozno ma nieco napadne...

setko

pritahuje: higiena,ritka zabavna,mierne nadrzana(neboji sa rozpravat o veciach), nezaujima ju co si myslia ostatny(co sa cinou tyka) blaznivsa...a tak--

sklamana=flipka

Pritahuje:ked su vonavi,cisty,v ruzovom,upraveny,s afektom,s vlastnym nazorom,metrosexualni,super vlasy,pokozka,vacsi zaujem sa starat o seba,nosia tangace a holia sa vsade (nohy nemusia),extravagantni :)
odpudzuje:ked maju zle oblecenie,nevedia sa vyjadrovat,nevedia gramatiku,maju spinu za nechtami,su obycajni,nevycnievaju z radu (to ma ani nie ze odpudzuje,ale je pre mna nezaujimavy),nezabavny,nudny,konzervativny
nema vlastny nazor,obmadzuje ma,ked fajci,a ked je namysleny....... tot zhruba

ryso:p

pritahuje-mila,slusna,mierne aj zabavna rad sa bavim o vsetkom co bavi aj moju partnerku a odpudzuje-namyslela,rozmaznana, a aj ked je nejako vela namalovana a ma vela toho na sebe /myslim kozmetiky/...a mozem sa spytat co teba pritahuje na muzoch a aj odpudzuje?

Chester

Pritahuje?Ked je dievca zabavne,inteligentne,ma dobre nazory,mila,nezna...(+zadok).Odradza vulgarnost,namyslenost,povrchnost,ked si mysli,ze je daco viac ako niekto iny.