Co je lepsie?

Príspevok v téme: Co je lepsie?
nastenocka77

ahojte vsetci. trapi ma jedna mensia otazka. co je podla vas lepsie, trpiet bulimiou alebo nutkavym prejedanim sa? ja trpim tym druhym, zial. snazim sa s tym bojovat, no nedari sa mi :((( viem, trosku divna otazka, ale ma trapi, ze kto podla vas ma vacsiu sancu na skorsie uzdravenie.. vopred dakujem za vsetky odpovede

nastenocka77

bbb dakujem za krasne slova.. pravdu mas, ale je to fakt tazke :) drzim ti palce, aby sa ti takto darilo stale :)

bbbb

ahojte dievcata:)je mi moooc tazko po precitani uz len niekolko vasich riadkov...no pritom vam rozumiem...sama viem ze ta zavislost je obrovska....ci uz od anorexie alebo bulimie.....sama som pred niekolkymi mesiacmi presla celym tym peklom kere anorexia obnasa...nenormalne som si ublizovala...stale som len rozmyslal nad tym co bude mat menej kalorii...kam by som skryla a nasledne vyhodila desiatu atd...mala som 45kg....nebola som na tom az tak zle....bo mam tych najuzastnejsich blizkych na svete....a som im mooooc vdacna....pomohli mi...chceli aby som mohla zas byt stastna...a teraz cem ja urobit nieco pre nich...chcem aby mohli opat pocitit ze som stastna...a poviem vam krajsi pocit nepoznam:))CHCEM ZIT!!!ale nielen to....ja som narocnejsia....-chcem zit tak aby raz ked budem mat o 50rockov viac som si mohla povedat:ano dokazala som to!zazila som tolko lasky a stastia ako malo kto na svete....a ja citim uz teraz ze moj zivot je cennejsi ako som si myslela....moj zivot je predsa vzacny nielen pre mna...
dnes si mozem povedat ze som dokazala toho moooc....mam 53kg...papam uz vsetkooo.....a moooc mi chuti....mam vela pohybu...pri nom sa uvolnuje hormon stastia....no pjoste bomba pocit....mam uzastne kamosky...kerym na mne zalezi....a moooc im dakjem...oni mi pomohli velmiiii aj ked ani o tom netusili....jednoducho som s nimi stale...cely mo volny cas...blbneme spolu atd...a je to ete lepsie ako predtym...bo si ich vazim 100x viac....a navyse doktorka mi dnes uz vysadila aj antidepresiva:-P...sama je velmi prekvapena ze je vo mne tolko zivota....a musim povedat ze je ho fakt viac ako hocikedy predtym.....lebo momentalne skutocne zijem!!!....baby prajem vaaaam setkym aby nastal pre okamih kedy si uvedomite ze zivot bez ,,stihlej" postavy je krajsi....a hlavne aby ten okamih prisiel co najrychlejsie...tak to je asik tak secko co:)....aj ked mohla by som tu pisat a prehovarat vam do duse neustale ak by to malo ucinok....velmi rada by som pomohla....je jedno kolkym....ak aj jednej budem mooooc rada....drzte sa:))

sewie

ahoj nasta,aj ja mam podobnu dilemu,ale kamaratke s bulimiou odporucala psychologicka,ze ak sa preje nema vracat,tak sa toho snazim drzat a prezieram sa cim dalej tym menej

lera21

podla mna prejedanie je menšie zlo...ja ním občas trpím ale čo sú doležitejšie veci ako zaoberat sa tým kolko zjem je to len o tom ako si vie človek vážit sám seba...snaž sa vyvarovat sa prejedávaniu a ked to nejde tak viac cvič a pi vody pomáha to

gabina

nasta, prast jak uhod, pokial ide o chorobu. Co je lepsie, ked Ta tlaci lava topanka alebo prava?
A odpoved, z coho sa Ti asi tak podari sa skor dostat je v ROZHODNUTI. Ak tlaci, co najskor treba malu topanku vyzut a zaobstarat si nove a pohodlne...:-)