Myslite ze sa to da vratit?

Príspevok v téme: Myslite ze sa to da vratit?
Zalubeny 21

Zdravim najprv by som to zhrnul. S babou som chodil sice kratko, dokopy to bolo 6 - 7 mesiacou. Vsetko bolo, lubenie, milovanie boli aj hadky ale to ku tomu podla mna patrilo. Neskor sa somnou rozisla. Ja som ju chcel naspat aj tam boli urcite momenty kedy sme sa po rozchode bozkavali a tak. Neskor kedze raz chcela a raz nie tak to postupne zo mna opadavalo. Nasiel som si novu znamost. Vtedy to u nej krachlo. Zacala mi pisat ze sa chce vratit ku mne no ja som viac menej bol odmerany a bal som sa nieco si s nou zacat. Ako tak ubiehali dni a mesiace tak pomaly som uz nemal ani tu znamost. Stale som sa ale vratit nechcel. Spoznal som dalsiu babu a tam to krachlo u mna. Myslel so. Na byvalu. Viem ze som sa nechoval ukazkovo a byvalu som bral ako samozrejmost a sem tam som robil take ze som chcel pusu a potom som ustupil. Az dokym sa nespoznala s chalanom respektive nezacalo to byt u nich intenzivnejsie ako kamaratstvo kedze sa poznali 4 roky. Mna to dolahlo a chcem ju spat no ona uz nie. Stretavame sa a vie o tom ze ju stale lubim. Otazka znie ze myslite si ze to ma este nejaky zmysel? Ma narazky aj ma hladka za vlasy a stretavame sa. S tym novym/starym nechodi, neviem ci s nim ale spava. Ja chcem byt pre nu aj kamarat. Je mozne ze sa znova zalubi ked ux raz lubila?(viem ze junosobne nepoznate) Ja som odhodlany sa spravat uz normalne lebo mi za to stoji.

Lollka

Vy sa obaja spravate jak deti, nie ste zreli na vazny vztah ani jeden. Aj keby ste sa dali dokopy zas vam to nevyjde. Neviete co chcete, ona teba nechce dokym nemas inu a ty ju nechces dokym nema ineho. To nie je laska. Odporucam ti byt nejaky cas bez vztahu a upratat si hlavu. Chces vobec vztah alebo len striedat baby?

Martink5666

No ak sa to raz pokazilo tak vsetko spat je velmi tazke, a myslim si ze aj by si mrhal časom. Podla mna by to bolo este horsie ale urob ako to citis. Potom ti mozem poradit ze najdi si lepsiu, vzdy je lepšia a na tu ex zabudni. Laska opadne časom :)