Sexuálne obťažovanie

Lollka

Mne sa raz stalo ze ma sexualne obtazoval kolega. Povedala som to sefovi, mali sme dvoch ale vybrala som si toho ktory mi prisiel milsi a ludskejsi. Neviem co mu potom povedal ale splnilo to svoj ucel, odvtedy som mala pokoj. Takze treba to povedat nejakej autorite, niekomu komu veris a mas k nemu doveru. Chlipnik si dovoluje na mlade dievca ale ked mu nieco povie niekto ku komu ma sam respekt tak sa stiahne a zlakne. Zas tolko sebavedomia tito chlipnici nemaju, trufnu si max. na mlade dievca ale z inych sa pokadia. Hlavne mu musis dat najavo ze sa nedas zastrasit, mas odvahu a mlcat nebudes. A ak s tym neprestane, tak ho cakaju dosledky.

Iveta Michael

Vaness-ka
Dobre ti tu radia .. su len dve možnosti
Bud to okamžite niekomu povies, bolo by dobre keby to bol dalši kamarat ale normalny a ten by ti pomohol alebo sa skus prekonat a ked bude s tebou riadne silno ho nakopaj do **** a poriadne hlasno na neho zarev - ešte raz si na mňa niečo dovoliš tak potom len zaźijes!
Toto kebyže mu urobiš - on by to iste nečakal a možno by sa zlakol ..
Ak nie daj mi rovno na neho nejaky kontakt a ti garantujem že sa po****e od strachu :-)

Tyia

Ano Smelo ma pravdu musis sa mu postavit ked sa to teda bojis niekomu povedat :) ja by som mu dala najavo razne ze nech s tym prestane napriklad na ulici, na verejnom mieste ked sa o nieco bude pokusat tak napriklad sa zacni po nom rozkricovat nech ti da pokoj a pod a vermi ze sa bude hambit ako pes, alebo sa mu povyhrazaj ze ak ta mieni sexualne obtazovat tak to nahlasis na polici... Ale keby este napriklad chalan schytal taku kopacku do guli od teba tak to by si teda urcite uz nadlho zapametal

smelo

zacni ho obtazovat aj ty ci sa mu to bude pacit, chyt ho surovo za gule chlipnika
Ako sa do hory vola tak sa z hory ozyva
Ty si hanbliva a preto si viac dovoluje

Aliss

Chcela si aby sme ti davali otazky a ked ich dostanes, neodpovedas na ne....A za co sa vlastne hanbis? Ze ti ublizuje niekto? Ze to ma sexualny charakter? Cim dlhsie to nechas tak, tym skor to moze nabrat nenapravitelne skody. Chod za ucitelkou, ktorej doverujes alebi mamou, sestrou...hlavne to ries

nicollette12

Vaness-ka - moja, ale aj tak to musis niekomu povedat, musis sa prekonat ak to zachadza az do toho ze sa ti vyhraza, ak to nebudes riesit a budes to drzat v tajnosti, tak to bude este horsie a moze ti aj nieco spravit, ak sa ale bojis tak zavolaj na linku detskej dovery, povedz im o tvojom probleme, alebo mas este dalsiu moznost a to je ze to povies nejakej kamaratke aby to povedala niekomu dospelemu alebo policii, ked sa bojis to povedat ty..... len hlavne to nezatajuj

Vaness-ka

Je to môj kamarát len sme sa pohádali a trvá to asi mesiac ja sa aj hanbím aj bojím to povedať niekomu lebo s amy vyhráža

Aliss

Ak to nie je fake, tak chod za rodicmi a ucitelmi. Prosim ta, len nech to neriesia tvoji kamosi nejakym "postrasenim"....Trosku to tu ale viac opis, aby sme zistili, ci si nahodou nevykladas zle jeho naklonnost k tebe....Pri akych prilezitostiach sa to stava? Kde sa ta dotyka? Co ti pri tom hovori? Je niekto vtedy pri vas, okolo vas? Aj ti vypisuje sms/na nete?

nicollette12

dalsi - ved ma 15, sexualne obtazovanie je velmi silna tema, je to este dieta a mozno nevie ako to ma riesit, je vela faktorov, moze sa hambit za to, alebo sa to boji povedat niekomu dospelemu, alebo zo strachu ze to ten obtazovatel zisti a pocka si ju niekde... takze nemyslim si ze to musi byt fake