smrt

Príspevok v téme: smrt
smutna

moja sesternica zomrela na anorexiu..pred tyzdnom..bola som za nou w nemocnici ked doktori howoryli ze by sa stoho mohla dostaT.KED SOM SA V TEN DEN S NOU ROZPRAWALA POWEDALA ZE TO NIKOMU NEPRAJE A ZE SA WIDELA W ZRKADLE ALE NIE AKO KED MALA 44 KILO A WIDELA SA STRASNE TUCNA ALE TERAS MALA 35KG A POWEDALA ZE KED SA ZBADALA TAK ZE PRWE CO JU NAPADLO TAK ZE CHCE UMRIET A HNET...PLAKALA SOM NA JEJ POSTELY A ONA MA NEWLADALA OBJAT...BOLO TO TO NAJSTRASNEJSIE CO SOM KEDY ZAZILA ...BABY KTORE TRPITE TOUTO PORUCHOW DRZIM WAM STRASNE PALCE ABY STE SA Z TOHO DOSTALI...MOJA SETERNICA SI UVEDOMILA ZE SKODI SAMA SEBE PRIIS NESKORO KED SOM ODCHADZALA Z JEJ IZBY SPOSLEDNYCH SIL MY POWEDALA ZE SA BUDE SNAZIT PREZIT KVOLY MNE ...PPOSLEDNY KRAT SOM JEJ POWEDALA ZE JU MILUJEM ..A ZE SA JEJ TO PODARI PRETOZE JEJ WERIM... ODWA DNI NESKOR SME PRISLI DO NEMOCNICE A LEKARY NAM OZNAMILY ZE SKORO RANO JEJ ZLYHALO SRDCE...NIKOMU NEPRAJEM TO CO SOM W TEJ CHWILI CITILA...

anabella

anorexia alebo bulimia?nikdy sa z toho neda uplne vyliečiť, a ten kto tvrdi opak tak klame.ja touto chorobou striedavo trpim už 13 rokov,ten kto to neprežil nepochopí co to je za svinstvo.aj teraz sa nenavidim za svoju vahu a zacinam hladovku, viem ze sa mi to podari a viem ze dam dolu min.15 kg to je moj ciel a dosiahnem ho!!!Citim sa tucna a nechutna,musim zhodiť,musíím.prestante sa tu falosne povzbudzovať,ved je to trapne

ich

toto nebudu slova povzbudenia...ked nechces necitaj to...rozhodne ti nechcem ublizit...
vies preco si myslim, ze umrela?
pretoze chcela. a ked povedala, ze sa pokusi to vsetko prezit koli tebe, verim, ze to bolo strasne dojimave, ale pomoct jej to nemohlo...
ked nechcela, zit sama pre seba, tak uz len velmi tazko je bojovat tak slabuckemu telicku ake ona urcite mala...
Je mi to velmi luto...a dakujem, ze si sa podelila...je to rana...istotne ano...ale vdaka takymto ranam sa dostavame blizsie k realite...ziskavame nove poznania...a pravda sa nie vzdy prijemne pocuva.....

:-):-)smile

Bože....to musí hrozne bolieť! Sama som mala anorexiu a mala som najmenej 38 kg a 170 cm...a bolo to hroyné...Tvoja sesternica si neyaslúžila smrť.....nikto mladý si neyaslúži takto umrieť....Ale s tým sa už žiaľbohu nedá nič urobiť... Ty musíš sa hlavne vychopiť, a žiť, pretože sesternica by to určite chcela. Aj ked je to hrozne ťažké..... Budem ti veľmi držať palce..... Nie si sama...ak bz si niekedz potrebovala pomoc, napíš mi na azet: Rockgirl25

lencok1

ahoj smutna, v prvomrade uprimnu sustrast...je mi to velmi luto, co sa to deje, anorexia je len nasledok tych trapnych reklam na stihle baby, modelky...ja sa teraz liecim z depresie a teiz som myslela na smrt, ale chcem zit kvoli blizkym a aj kvoli sebe, preto bojujem...je take smutne citat tieto riadky, PRECO???? Baby co touto blbou chorobou trpite schopte sa, a uvedmote si ze tento zivot co ste dostali je dar a preto ho treba vyuzit. Treba prezit kazdy jeden den a ten nie je o jedle, ale o laske, ludoch, ktorich lubite, o zivote ako takom...nezahadzujte moznost prezit ho...lebo vzdy sa tu najde niekto kto vas bude lubit, ci ste chude, silnjesie, pri sebe....sme ludia a zabudnime na idealy krasy, aj tak to tu je vsetko pomylene, lubme sa!
Smutna Tebe vela sil...musi to byt velmi tazke:(((dat zbohom cloveku ktoreho lubime a ktory zomrel kvoli takej chorobe.
Baby co tym trpite bojujte!