Nemá rád sex?

Príspevok v téme: Nemá rád sex?
Lujza12345

Zdravím, mám taký už dlhšie trvajúci problém ktorý ma trápi, s partnerom sme spolu už dlhšiu dobu vo vzťahu nám to klape na jednotku obaja sme šťastní ale čo sa týka sexuálneho vzťahu už sa mi to horšie píše, od začiatku nášho styku to bolo také že som ja začínala ale najprv som to brala v pohode lebo som bola jeho prvá tak skúsenosti čerpal skorej len z nášho sexu. Sex sám o sebe bol vždy skvelý, vášnivý nič tomu nechýbalo proste sme boli ako jeden ale už sú to nejaké roky a jeho iniciatíva je nulová, pokiaľ som milovanie nespustila ja tak by asi ani nezačal, možno keby mal strašnú chuť už ale to ja neviem ani kedy je pretože on mi nikdy nedal na sebe nejako najavo že by mal chuť alebo že by ma vyzliekal pohľadom a také tie prirodzene podobné veci čo k tomu patria keď je medzi vami proste tá chémia. A tak už som zúfala hľadám chyby v sebe aj keď už som robila snáď všetko preto aby bol viac iniciatívny k tomu styku lebo takto máme pomer zhruba 3 krát za týždeň a jemu to asi stačí a ja sa cítim strašne že ho nepriťahujem pritom mi tvrdí že chuť na mňa má a že náš sex si užíva, ale stále nahnevane nechápem kde je tá chuť keď koľko krát máme aj počas dňa čas dopriať si to a proste jeho to ani nenapadne.. a keď sa snažím s ním o tom hovoriť vždy to spracuje alebo otočí tak že mi nato vlastne ani neodpovie. Skutočne neviem čo si mám potom myslieť a kde hľadať chybu..ak ste sa s tým už niekto stretli a máte nejaké dobré rady poradte mi