Najhoršia agentúra sprostredkujúca prácu?

Mikel92739

No vezmime si tento fakt. Na jednom fóre - jedno a jediné na ktoré som natrafil sa jedná nemenovana agentúra oháňa takými sprostý mi slovami, že už to svedčí o ich inteligencii. Ako pardon, diskusné fóra sú na to aby sa ľudia aspoň tú nebáli a vyjadrili svoj názor, hocijaká reklama je reklama a to že je niekto ojebavac a snaží sa to ututlať ako sa len sa a oháňa sa právnymi krokmi

Evzen134

Hm, zaujímavé je, že na internete je málo, resp. Skoro žiadne fórum podobne tomuto. Bud to agentúry nahlasujú a mazu ako píšu podo mnou , alebo sa všetci boja. Mňa napríklad tiež zaujíma táto tema, konečne zmysluplná

Emil_de

Ľudia čo tam robia sú pre mňa úplne ku*vy bez chrbtovej kosti, iba ryzuju z druhých a berú peniaze za nič.

Tynkabell5

Tak toto by som si aj ja rada prečítala. Osobné mám iba zle skúsenosti, už len keď počujem slovo agentúra je mi na zvracanie. A hlavne dúfam, že sa zapoja ozaj len ľudia s osobnými skúsenosťami, už som natrafila aj na také fóra, kde ľudia mohli slobodne vyjadriť svoj názor a "šikovní" pracovníci týchto agentúr sa začali oháňať zákonmi a obhajovať sa, no jednoducho grc.