Zabiju se

Anonym_93436

Otázka znie prečo ťa vyhodili ? a tak isto prečo nemôžeš študovať znova ? Rodičia ťa predsa len tak nenechajú na ulici a ak majú taký prístup tak sa im skús postaviť. Nevešaj život na klinec , vždy tu je možnosť a iná cesta.

pedag

Ľudia si nechcú pomáhať a vieš prečo? Chamtivosť, áno, hrabať a hrabať, ale na onen svet si nič neodnesú. Maj to celé v pi.i, mysli pozitívne. Poprosím, dajte tomu dievčaťu prácu (oni ťa nájdu). Daj si nejaký inzerát alebo také niečo. Čau bella.

uznechci

Zle jsem napsala.
Mám jen základní vzdělání, takže mě nikdo do práce nechce.
Při té ošklivosti, si slovo "práce" nevšímejte.

uznechci

pedag - Jsem 21 letá holka, kterou vyhodili ze středního odborního učiliště a už nemám šanci znovu studovat. Mám jen základní vzdělání, se kterým mě nikdo nechce. Bydlet budu kdesi na ulici, moje práce bude žebráctví, jíst budu zvyšky z odpadkových košů. A plus, jsem ještě ošklivá, takže mě nikdo do práce nechce.
Nemám kamarády, "jen" rodinu, kterou mé problémy nezajímají, protože se do mě nevědí vžít. Jsem na této Zemi sama.
Tohle je bezcennost, jak prase. Co bys dělal ?

Tinka009

Pekný večer, zaoberám sa touto témou už dlho. Ak budete mať záujem, tak mi napíšte na: terapie.tinka@gmail.com. Dá sa s tým pracovať. A hlavu hore, nič netrvá večne, ani to dobré, ale ani to zlé. ;-)