sex v 14tke....

maťa

Dve z tých báb to brali ako hru? tak to ste sa fakt pekne pohrali!!! A ešte keď náhodou niektorá z nich zostane tehotná, tak na tú hru naozaj len tak nezabudnú. Čo máte v tých hlavách? To fakt nerozmýšľate rozumom, ale tým, čo máte v nohaviciach? Keby som ja na ich mieste, toto by ste si pekne vypili.

ramirez

Ja som to pisal zbezne co ma napadlo, som si sisty, ze prokurator si da na obzalobe zalezat viac a najde tam este zopar dalsich veci...

anka

Ramirez, veľmi pekne si to opísal. Ked som si prečítala tú naivnú otázku, chcela som napísať niečo podobné, ale Ty si to vystihol celkom presne!

ramirez

Je tu peknych par paragrafov, ktore ma hned napdaju... pre zaciatok §199 TZ - znasilnenie ( 5-10 rokov ) , potom § 201 TZ - sexualne zneuzivanie, to sa ti bude pacit ( 7-12 rokov ) , + tam mame §140 TZ Osobitny motiv = odsek e) so sexualnym motivom + spachanie na chranenej osobe ktorou dieta nepochybne je a dieta je osoba vo veku 0-15 rokov

Je tu mila vinimka pre trestny cin sexualneho zneuzivania ktore ste sa dopustili je trestne zodpovedny kazdy od 15 rokov vyssie...

Ak vas udaju prajem vam prijemnu zabavu, dufam, ze ste si to s kamaratmi uzili, vo vezeni na to mozete dlho spominat.

P.S. priznanie je polahcujuca okolnost a uprimna lutost tiez

janka2012

vy ste jaki debilkovia.sak neviem ci nahodou hranica nie je az na 16.radsej nechlascite a nerobte veci co neviete.