Oxy 5

karla1

nie ukazala mi toho viacero,potom mi povedala ze aku mam plet a sa ma vypytovala na moje problemy s nou a potom mi poradila ze ktora by bola pre mna najlepsia

karla1

nie nedorype:) ja som povodne isla na hlbkove cistenie a pocas toho cistenia sme si fajn pokecali a dost mi poradila

karla1

to ze si niekde citala ze to zabera na akne nemusi to platit na teba....ja som tiez vyhadzovala kopu penazi za kadejake vody,kremy a masky proti akne a nic mi nepomahalo az som raz isla ku kozmeticke a ta mi poradila z lekarne co nie je ani tak drahe ako som davala peniaze za veci co maju velku reklamu a pomaha mi to ovela viac...porad sa s nejakou kozmetickou

sedmikraska

jaaj Oxy 5 bolo fakt dobre, dost mi to vtedy pomohlo, ale asi sa uz nevyraba, ja uz som ho nevidela aspon 5 rokov

jaj

mne to zhorsilo plet OXY uplne som bol cerveny potom kozna mi powedala preto lebo som exematik taq nwm... mozno to pomoze wam:)

lilinka

Ja som videla v obchodoch uz len pletovu vodu a tusim gel cistiaci. Ma to teraz take cervene balenie. Ale Oxy 5 som veru nevidela. Tiez som to pouzivala este v puberte.