Som zufaly

Príspevok v téme: Som zufaly
Tony123

Bol som u psychiatra a on mi po edla že mam ocd ale ja nemam ziadne orejavy tejto poruchy mna vstrasne otravuju myslienky ktore su upolne nezmyselne a potom ich mam 20 a zalijako kombinukem az sam sa uz nechapem a spotom som len nervozny a vkise si opakukem.aj mesiac kazdy den a najhosie ze to neprechazda a astale nieco nove ma napadne.... Nevuem co mam robit

Tony123

Tak zajdem k doktorovy a uvidim lebo v poslednom case sa mi zda jak keby som len snival ako keby som ani nebol taky divny pocit dufam že nemam niečo s hlavou

Tony123

Tak ale pri prejave ocd má človek myšielnky tipu že sa niečoho boji že chce niekmu zle ale ja premyšlam čisto len nezmiselne a v poslednom čase je to už take že nevladzem ani dumať a to ma ešťe viac rozucluje tak uvidim diky za rady

Tony123

Ano skušal som aj to ale popravde nieje to onič lepšie ked mam vipite skor ma štve že vtedy sa nedokážem na tie moje nezmysli sustrediť

Tomas12345

Myslim ze psychiater ti diagnostikoval spravnu chorobu. Ak mas nejake vtierave myslienky ktore ta nicia pricom casto krat su to iracionalne myslienky tak mas naozaj OCD. Je to rozsirena choroba ma ju cez 3 percent ludi, a je v dnesnej dobe velmi dobre liecitelna.

matthiola

Tutanchamon si otravný takto a vôbec nie vtipný. Ako malé decko. Smeješ sa veciam ktorým vôbec nerozumieš. Je zdravé srandovať ale zakladateľ témy píše že je zúfalý. Len sa troška zamysli takých otravných je tu neúrekom. Skús byť troška užitočný a už somariny nepíš a keď somariny vidíš pokus sa na ne nereagovat.