Slepé črevo

pepo12

ja sa chcem opitat mam taku bolest ked si idem prdnut tak to nevide von ale mam brutalne bolesti z vnutra ako keby ma tam niečo pichalo nožom poradte prosim

jajo1234

Zdravim,mohol by som sa opitat boli ma pri slepom creve a uz to mam 1 tyzdem a este som nebol u doktorky a este som ani nevracal ani nic takeho....boly ma to hlavne rano ked sa vistrem a vecer ked si lahnem porosim vas o radu dakujem

vikinaaa

moja odporucam ist do lekara a necakaj.. ja som malaa slepak a taqe iste priznaky.. nechaju si ta tamm na tyzdne mozno aj menej len xod lebo potom bude zle

ja20

ak pomoze studeny obklad, ze bolest prestane, ide o slepe crevo. ak pomoze teply obklad ide o vajecniky. takto jednoducho sa to da zistit

lilinka

Nemysli na to, lebo aj stres z toho ti moze privodit to, ze sa ti zvysi aj teplota. Neboj, ked to na teba pride naozaj, pomozu ti. Ale myslim ze to slepak nie je. Uzi si radsej dovolenku a nesleduj, co ta kde picha.

sunnysweetie

heh..dikes..ale picha ma to strasne..a mam pocit,ze sa mi zvysuje teplota..viem,ze sa pri prejavoch ma prejavit aj vracanie a silne neznesitelne bolesti..len viete,ked budem mimo domu, na dovolnke, tak tam mi kto pomoze???

kiky

skus sa pohybať sprav čo ja viem 20drepov alebo sa prebehne ak su to vetry malo by sa uvoľniť alebo sa v lekarni daju kupiť take čipky to si daš do konečnika,počkaš chvilu a budeš mať stolicu a vypustiš všeeeetky vetry.Len neviem ako sa to vola,ale v lekarni budu vedieť

kiky

ešte nepanikar,možu to byť aj zastavene vetry,fakt ja som už aj na pohotovosti bola raz a tam mi zistili že mam zastavene vetry,pritom ja som mala uplne ine pocity ako keď vetry su fakt zastavene.Poviem ti že keď moj brat mal zapal slepaka učiteľka zo školky povedala že ešte nikdy nevidela niekoho tak vracať takže ja neviem mala si niekedy teraz stolicu?ak nie možu to byť tie vetry,alebo nejedla si nejake strukoviny alebo tak?

lilinka

A nemas aj teplotu? A je ta bolest taka ze sa neda vydrzat a permanentna? lebo ak ide o slepak, bolelo by ta to riadne. nemas nahodou len zastavene vetry zo stresov pred dovolenkou? lebo aj to niekedy moze boliet tak, ze uz myslis ze je to neviem co vazne a su to len zarazene prdy.;-) kazdopadne drzim palce, nech to dobre dopadne