Priatelka klame

Príspevok v téme: Priatelka klame
Peter343533

Ahojte

chcem sa s vami podelit o to co ma trapi a pocut vas nazor.

Po par mesiacoch vztahu s mojou terajsou priatelkou som si vsimol zmenu v tom ze mobil si schovava a ked si pise tak sa odklana aby som nevidel na displej co predtym jej nevadilo priam mi hovorila ze kludne sa pozeraj co pisem.
Tak som jej raz skontroloval telefon a videl som ze si pise s ex frajermi a takymi co jej pisu sexualne narazky. Ked som ju konfrontoval tak to otocila proti mne ze jej neverim. Udobrili sme sa a ona zmazala chaty s nimi a zablokovala ich. No po case sa k tomu vratila... dokonca sama zacne konverzaciu aj ked sme sa neskor dohodli ze ani jeden to nebudeme robit. A taji mi to a klame do oci. Brani ich predo mnou ze su to len kamarati...

Predtym sme mali podobny incent za jej starsie fotky ktore nechcela ukazat aj napriek tomu ze sme sa uz videli vselijako... ona tvrdlila ze ich neukaze lebo je na nich opita... a ked som sa jej tam pozrel tak som ta videl fotky s chalanom a mala na ruke snubny prsten... a to vravela ze to bol len kamarat. Neviem co robit lebo vzdy ked by som sa o tych veciach chcel rozpravat je to otocene proti mne...

Jana Lukacova

Peter343533:

správanie priateľky jasne ukazuje, ako jej v skutočnosti záleží na vašom vzťahu...záleží teda na tom, po akom vzťahu túžite, či po takom, kde jeho súčasťou "potrebujú" byť kontroly mobilov a zákazy...

Zuzazuza

Peter a Oromis, nie su vsetky baby take, ako vase priatelky. Cim dlhsie budete vo vztahu s niekym, kto vam vedome a bez vycitiek svedomia ublizuje, tym tazsie sa vam bude dostavat z tych skod, ktore na vas budu napachane. Nemyslite si, ze to, ze teraz trpite, nema ziadny dopad na vasu buducnost. Prave to, cim teraz prechadzate, formuje vasu osobnost, nazory a v buducnosti sa budete k ludom, aj zenam, buducim priatelkam, spravat cez filter terajsich skusenosti. A nebude to dobry filter, prinesie viac trapenia ako uzitku. Vam aj okoliu. Stazi vam to buducnost. Tak by ste sa mali zamysliet, co dobre vam prinasa to, ze si dobrovolne nechavate ublizovat. Vy ste ovela viac ako iba "partner". Vas zivot je ovela vacsi ako iba "vztah". No to, co sa deje vo vasom vztahu, ma velky dopad na vas cely zivot.

dhfhg

Normálna žena /že priatelka Omg!!) nebude túžiť po obdive iných chlapov keď svojho partnera už má. Bude sa venovať jemu, bude chcieť byť krásna pre neho...nie že opitá posiela nahate fotky kdejakemu čurakovi a ktovie čo ešte... si naivný ako dvanásť ročná! Kopni tu kur vu do pi č e, to je jediné čo si zaslúži(+_+)

Oromis

Ahoj Peter, mam podobny problem pisal som sem prispevok: "Frajerka rada flirtuje dohodne si stretko ale nestretne sa" precitaj si ak chces mozme sa o tom porozpravat

Peter343533

ja chapem tento nazor a cim dalej si uvedomujem ze cim menej clovek je tym je stastnejsi... ale momentalne mam pochyby ci jej budem niekedy este verit...

lebo ak sa na niecom dohodneme ze to nebudeme robit ani jeden tak by to mali dodrziavat obaja... lebo jej to tiez vadilo ak som si len pisal s jej kamaratkou o ktoru som ani zaujem nemal a chat mohla vidiet kedykolvek...

grckagrc

Kto hlada, ten najde.
Kto sa vela nura, ten sa dozvie.
Nekontroluj ju. Boze tak si s nimi pise a co? Ja mam tiez vela kamaratok, piseme si, volame si, chodime na kafe, obed, dokonca s mojou ideme bez problemov na dovolenku s byvalou a jej terajsim.
Daj jej gulu na nohu, pas cudnosti, zamkni ju doma a garantujem ti, ze ti ujde.

bendiq

Ja by som to netoleroval, nemal by som jej prečo veriť. Tu skôr ide o tom, že má zjavne potrebu motať hlavy iným chlapom

Peter343533

dam taky mensi update

vzbudila vo mne nedoveru... tak som jej kontroloval fb a zistil som ze to obmedzila ale teraz zase napisala jednemu ex... a tajila mi to a samozrejme zmazala chat aby neboli dokazy...

predtym fotky radsej vymazala ako ukazat ze tam nic nie je

zistila ze som jej bol na fb tak si zmenila heslo...

neviem proste namiesto toho aby mi dokazala ze tam nic take nie je vzdy spravi opak...

Tutanchamon_xD

Typický špina ako väčšina dnešných žien. Ak si dobrý chalan, ktorý vie ženu milovať a v živote by sa ku žiadnej takto nezachoval ako ona k tebe, tak ju určite pošli do riti z kade prišla. Zaslúžiš si niečo lepšie ak si chlap so srdcom na pravom mieste.