Pooooooooooooomoc ja sa ich neviem zbavit mrle hnusne

PreLepsieZdravie

My doma sme mali tiez problémy s pasomnicami. Po dlhom boji, som si po precítaní viacerých recezií kúpila ten ParazitEx. Čakal som, že uvidím nejaké „parazity“ v stolici, ale nič. Tak neviem. Inak sa cítim dobre a povedal by som „živšie“ nemám potrebu si ľahnúť po práci a vydržím i dlhšie pozerať na telku.

lea

No drzim vam palce, ale kde ste sa tym nakazili? Myslela som, ze v sucasnosti je to len ojedinele ochorenie. mozu to aj domace zvierata prenasat?

cica

-kedze ja mam tiez podobny problem,ale mrle nemam,kolegyna mi poradila pit tekvicovy olej lyzicku rano aj vecer,dalej pomaha dieta,pitny den napr. a takisto jest cesnak kazdy den alebo cibulu ale ze ten tekvicovy olej je super,treby vyskusat...idem si ho kupit...tak drzim vsetkym palce aby Vas to coskoro preslo

mikusa

ja pouzivam vermox a stale po tych tyzdnoch to j 6 tyzdnoh sa objavia.. taq stale pouzivam dookola ten wermox uz mi to lezie poriadne na nervy pomozte ako si ich uz na vzdy zbavit....

lina

a to si ako na to prisla, ze po siestich !!!hodinach od uzitia Vermoxu nebudes mat mrle....panenka skakava...trochu trpezlivosti a preliecit celu rodinu, lebo sa ti to vrati znovu

zufala

kocka ja mam taky isty problem,ale je to hroza,nemozem sa toho zbavit..neviem kde som to chytila,ale boli sme na kupalisko a zrejme bolo dost spinave,kedze ja aj priatel mame vyrazky ja mam zapal a este toto..otras

71gloria

Postrúhať najemno väčšiu mrkvu, pridať šťavu z citróna,premiešať a zjesť ráno nalačno 5-6 dní za sebou .
Alebo 1 väčšiu cibuľu pokrájať a uvariť v pol litri mlieka. Piť vlažné po dúškoch.