Vztah?

Príspevok v téme: Vztah?
Azzaz

Ahoj,

mozno si ma pamatate, par krat som sa tu prisiel vyplakat ako nemam vztah a podobne... pravdepodobne ale asi nepamatate. Potrebujem ale teraz nazor a mozno sa vyrozpravat (na mojho psychoterapeuta momentalne nemam peniaze XD). Nieco sa mi pritrafilo a nejak som z toho celeho zmateny. Od decembra som si pisal s jednou babou na zoznamke, na zoznamky som par krat zavital vzdy ked som bol uz frustrovany zo skoly, vacsinou teda cez skuskove a trolil, pisal blblosti, lebo som nejak neveril ze niekto sa tam chce zoznamit, popriapde kazdy caka na nejakeho vysnivaneho princa na bielom koni, co aj potvrdzuju niektory ludia, ktory su tam vkuse niekolko rokov ako som zistil podla datumu registracie. Ale to je nepodstatne teraz... Ide o to, ze si s tou zenou pisem od decembra, pisal som si s nou cele skuskove a ked skuskvoe skoncilo a konecne som mohol dat skole nachvilu pokoj tak sme sa stretli v prvy rkat koncom januara. Od vtedy si stale piseme a stretame sa kazdy tyzden, ona je odo mna vzdialena 160km. Raz pridem za nou ja, raz pride ona. Prve rande bolo dobre, mal som dobre pocity, privital som ju bozkami na llica, rozlucil sa bozkami na lica stravili sme spolu cca 4hodiny. Druhe rande, tam som uz mal trochu depku, lebo namiesto pokusu o bozk sa mi hodila okolo krku, nevedel som co to ma znemanat a ci sa chce iba vyhnut bozku, tak som si povedal ok, z toho nic nebude... No ale na tretom rande sme sa uz lucili normalnymi bozkami, nejako sme sa na seba vrhli, mimochodom nemam vela skusenosti a podla jej bozku ani ona nie... Tak som si povedal ze hmm, mozno sa mi hodila vtedy okolo krku pretoze objatie vnima viac intimnejsie a nebolo to kvoli tomu, ze by som sa jej nepacil. Stvrte rande sme uz isli ruka v ruke. Po 5 rande som jej napisal ze sa mi paci, a ona mi napisala to iste. 6 rande som jej u seba urobil obed, a kebyze som neni take drevo kludne by bol sex, pretoze pri odchode sme sa na seba znovu vrhli ale nebol cas, uz musela ist na vlak. Na stanici sme sa proste obijmali ako partneri, hovorili si blbosti a tak, a pritom som sa jej opytal, ze ci teda spolu ako teraz chodime, lebo ja fakt neviem po tolkych krat na com som... Povedala ze hmmm ano. Lenze co ma trapi a alebo skor neviem ako si to mam vysvetlit... Ona stale chodi na tu zoznamku, vidim ju tam online. Trochu ma to trapi, lebo neviem na com som, ak so mnou nechce byt, tak nech to povie nie? Asi uplne nema v tom jasno? Ja na tu zoznamku chodim uz iba par krat pozerat, ze ci tam znova bola a niekedy tam sice den neni, ale potom tam zase pride... Ako nechcem byt iba taky nahradnik, akoze teraz budem s tebou dokial najdem niekoho lepsieho... Musim podotknut, ze ona nie je uplne bezna zena, je to skor gamerka, nerdka, ma rada knihy, nenosi make up a podobne... To ja som skor ten vyvonany a tak... Ale aj tak sa mi na nej nieco paci, mame spolocne asi milion veci, hrame spolu fatnasy karty, ktore som hral snad naposledy na zakladnej skole a nemyslle som si ze nieco take este niekedy vytiahnem z policky a uz vobec nie pre zenu... A moje city, tiez som si neni uplne isty co k nej citim, ja som nebol zamilovany od strednej a to uz je par rokov, tak ani neviem ako "vonia" laska... Mam ju rad, citim sa s nou dobre, rad s nou travim cas, mozem jej povedat hocico, ale ja neviem ci ju milujem... Ked sa ma moj psychoterapeut opytal, ci mam s nou nejake fantazie, tak som povedal ze nie a v tedy to bola pravda, ale uz ma v poslednej dobe aj celkom sexualne pritahuje, ale ako hovorim, neviem ci ju milujem :/ Hovorim si, ze je to zvlastne, pretoze vzhladom na dialku do toho investujeme nejaky nezanedbatelny cas a aj peniaze, ale ja proste si neviem vysveltit jej spravanie na to, ze zostava na zoznamke.

Ak to niekto docital, tie moje momentlane zmatene myslienky, budem vdacny za nazor.

Palo 9

Samozrejme, že tam nechodí len tak zo srandy. Čaká na niečo lepšie, na pána dokonalého, na krásneho princa na drahom aute s luxusnými vilami pri moriach, vlastniaceho aj nejaké to lietadlo...

Kontext

Tak z toho čo si napísal, je to fajn baba akých je momentálne málo, takže by som neriešila a nešpehovala ju na zoznamke. Dôvodov prečo tam chodí môže byť milión, našla si tam kamarátov a kamarátky s ktorými si píše o knihách a hrách a je to super anonymne. Alebo tiež iba chodí kontrolovať či tam si ty :-)
Skôr by som sa snažila vymyslieť nejaký zaujímavý program na ďalšie stretnutie a zaujať ju tak aby chcela byť s tebou. Predsa za tebou cestuje 160km to stojí čas a peniaze, takže jej ľahostajný niesi.
Ak máte spoločne záujmy a priťahuje ťa, tak láska pride časom :-) Veď aj tak o nej píšeš takéto slohy, takže v hlave už ju máš :-)
Určite napíš UPDATE :-)

Zuzazuza

Ak sa jej na to spytas, moze si vytvorit novy profil a chodit tam bez toho, aby si o tom vedel. Ani ti nemusi dat pravdivu odpoved na otazku, preco tam este chodieva. Ale aj tak mi pride to, aby si sa jej spytal, ako nevyhnutost. Povedz jej, ako vas vztah beries Ty, a povedz jej, ze chces, aby aj ona tebe povedala, ako to berie ona. Povedz jej, ze ak to ona vnima ako otvorene, nezavazne, tak to je ok, ale nech ti to povie. Daj jej pocit, ked sa budes pytat, ze nech ti odpovie akokolvek, je to v poriadku. No a dufaj v pravdivu odpoved a na zaklade nej sa rozhodni, co urobis dalej. Ono ked ta ktosi chce klamat, nezabranis tomu uplne. To je riziko, do ktoreho ide kazdy zadany clovek. O to tazsie to mozes zistit, ked ste tak daleko od seba vacsinu casu. Byt tebou, som pripravena na cokolvek. Este mi napadlo vytvorit si novy profil a po par tyzdnoch ju skusit oslovit, ale to sa mi prilis nepaci a ani ti to neda odpoved, ci sa nepozna s niekym uz dlhsie, s kym by randila tiez. Zalezi, nakolko ta to trapi.

kafe

čo keby si sa na to spýtal jej? Je zaujímavé, ako chceš takéto veci riešiť s terapeutom, ale s ňou nie. Ak ti to trochu vadí, že na zoznamku stále chodí, čo by sa stalo, keby si jej to úprimne, otvorene povedal. Že máš pocit, že hľadá ďalej.

EmilzVranova

"na môjho psychoterapeuta nemám momentálne peniaze"

-treba riešiť cez obvodáka, s odporučaním a plati to poistovna.. !

Apokryft

Pravdepodobne ste sa stretli dve rovnaké " krvné skupiny"Ona môže byť zvyknutá si písať z viacerými dobrými kamošmi a nehladať vazny vzťah.Proste bez hriechu si pise mozno aj o tebe a netreba za tým vidiet nieco zle.Ty si asi hladal unik zo samoty teraz mas ju a to ti staci ale každý sme iný.