frajerka ako povinnosť

Príspevok v téme: frajerka ako povinnosť
bicienohy123

Je povinnosťou mať frajerku ? mám 18 a všetci sa ma pýtajú kedy si najdeš frajerku a bla bla. Ako keby to bola povinnosť. Ja neviem prečo ale proste frajerku nechcem. Necítim sa sám a nepotrebujem niekoho pri sebe a mať ju len na sex mi príde zbytočné (už aj kurva ťa vyjde menej penazí a úsilia ale (a nie nebudem chodiť tr*kať do bordelu).) Je to podla vás nejaký blok?

Jana Lukacova

bicienohy123:

tak ako píšu ostatní, mať frajerku nie je to žiadna povinnosť, užívajte si svoj život, ako sám chcete a ak sa jedného dňa objaví žena, s ktorou by ste chcel byť, tak smelo do toho ;)

Aliss

Priprav sa na to, ze to bude stale horsie a horsie. V pripade, zeby si ani vo vyssom veku nemal partnerku, ludia ta budu neustale otravovat otazkami ohladom deti, svadby, domu, auta....Ale! Neschvalujem tieto "staracky" do druhych, no porozmyslaj preco ta to tak rozculuje. Kedysi by som za otazku, kedy uz porodim, vrazdila. Co je koho do mna a mojich intimnych, osobnych zalezitosti? :D Avsak, zmenila som pristup. Dnes uz neexistuje aby ma to rozculilo. Dostanem otazku, usmejem sa, poviem, ze je to moja osobna zalezitost a bodka. Nevysvetlujem, nie som na nikoho hnusna a ani sa nezamyslam nad tym, preco niekto vyzveda. Bude sa ti lahsie zit, ak nechas nepodstatne veci plavat a nebudes im davat prilis velky vyznam :)

Jax

Nuz ja by som im odpovedal: "naco mi bude frajerka, ked mam frajera a dvoch milencov".
Ked budes zit podla inych, nikdy nebudes stastny. Rob naplno co ta bavi, bud stastny a potom budes musiet zenske odhanat...

Palo 9

Toto je dobrý prístup, chlapče. Udrž si ho čo najdlhšie. Aj tak by s tebou žiadná nebola z nejakej lásky, ale len a len kvôli peniazom, poprípade dobrému vzhľadu ako bonus k tým prachom na účte.

Ako slobodný si budeš môcť užívať svoje, či už ťažko vydreté alebo ľahko zarobené peniaze a nikto ti nebude robiť scény pre nekúpenie darčeka za 1 000 000 eur na narodeniny, meniny, Valentína, MDŽ a podobné blbosti...

freddo

ziaden blok, ziadna povinnost
len prehnane staranie sa do sukromia okolitych ludi co maju potrebu sa vrtat v zivote druhych.
Zi ako chces TY nie ako chcu ini aby si zil.
Je to tvoj zivot nie ich!
Slovac je strasne debilna povaha..

fantomka

:D :D :D Nie, nie je ale tak v takom veku sa to tak povediac uz ocakava od chlapca ale inak to povinnost nie je. A vsetci sa ta na to prakticky pytaju aj tak iba zo zvyku

Cauko

ahoj nie je to povinnost...ja som tiez nechcel frajerku, ked som bol v tvojom veku...nevedel som si predstavit ze by som chcel s niekym stale travit cas venovat sa mu zdalo sa mi to ako zataz....

nechaj tomu volny priebeh..ono to pride asi casom ked trochu dozrejes...ja som sa dost zmenil za tych par rokov v mysleni nazoroch na zivot atd... mam teraz 23, frajerku 2roky a som s nou stastny.

Len trosku prehodnot nazor na zeny...byt vo vztahu nie je o tom mat pravidelny sex...ja by som s mojou priatelkou bol aj keby s nou sex vobec nemam. A nestoji ta peniaze...je pravda ze minas viacej lebo chodite spolu vselikde kam by si sam asi nesiel ale stoji to za to. A my s priatelkou sa striedame pri plateni... ona nechce aby som vsetko platil ja a opacne