Škola

Príspevok v téme: Škola
Eistee

Zdravím predom hovorím že toto nebude problém na roztrhanie ale potrebovala by som poradit a ja sama to nedokážem a rodičia tak-nejak tiež. Takže nedávno sa mi naskytla možnost prestúpiť na inú školu no a poviem to v skratke-na tej mojej súčastnej počuvam neustale urážky na mňa a a to čo na sebe nosím ale nejake kamarátky tu mám ale pravé kamarátky to niesu ani náhodou. Jedna ktorú poznam od školky si našla za mňa nahradu a niekedy si robia zo mňa srandu. Iné tak nejak neriešim ale je tu ešte jedna ktora je taka "divná" kamaratka...mám ju rada rozumieme si ale ked niečo potrebujem mam si to urobit sama...A na tej druhej škole kam chcem prestúpiť som sa nedávno skontaktovala s mojou kamaratkou zo školky ktora tam chodí. Dozvedela som sa že tam maju milých chápavých učitelou čo sa o našej škole povedať nedalo, tu nam niečo vysvetlia a hraju sa na mobile...Ale bojím sa toho že keby som prestúpila *čo mam naplánovane s mojou kamaratkou* že by sa ku mne tie moje "falošne" kamaratky prilepili a potom by to začalo zase od znova
Takže...radšej vydržať na tejto škole 3 roky alebo prestúpiť na inú a všetko čo sa stalo vymazať?

Co2

Myslim, ze s obavou ci sa na teba potmehudske kamosky nalepia, by si si nemala robit starosti. avsak musim upozornit, ze na kazdej skole su svine. Ja ako hypersenzitivna ziacka som mala vzdy s niekym problem, lebo pre mna boli vsetci falosni :-))))

simusaaaaas

Zavisi to hlavne od tvojej povahy, ak sa dokažes povzniest cez ich chovanie..tak ok..ale ak tam mas ostat a trapit sa nema to vyznam
Ked sa ti vyskytla taka prilezitost, tak asi nie nahodou..treba to skusit, podla mna sama chces ist na inu školu..citit to uz z toho čo si napisala..
Treba ti zmenu, nuka sa tak ju vyuzi..zacnes odznova a urcite lepšie ...