Bolesť pod pravou lopatkou vyžarujúce z chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť pod pravou lopatkou vyžarujúce z chrbtice
metiu

Zdravím. Chcel som sa spýtať... už asi 7 dní pociťujem bolesti pod pravou lopatkou. Mám 21 rokov bolesti začali z ničoho nič ráno ako som vstával minulý týždeň. Cez deň to bolo prvé 4 dni v pohode, iba ráno som pociťoval mierne bolesti pri vstávaní, no ale teraz už to bolí aj keď som v práci ale iba pri vačšom namáhaní. Pracujem vykonávam namáhavejšiu prácu pracujem s bremenami nar. nosím často velké rebríky a pod. Už teraz to bolí viacej hlavne keď vykonávam fyzickú prácu(vrtanie, šrobovanie do stropu atď) Na viacerých článkoch som sa dočítal že to môže súvysieť so žlčníkom(žlčníkovými kameňmi)alebo problémmi s chrbticou. Ale ja nemám pocit že ma bolí žlčník, nevyžaruje mi tá bolesť z pod rebra skôr z chrbtice pod pravou lopatkou a nahmátám si tam vždy jeden bod, ktorý bolí na dotyk ako keby som sa niekde udrel alebo spadol ale modrinu tam nemám. Za radu alebo odporúčanie ďakujem :)

metiu

Nevylučujem ani túto metódu, ale pre istotu si pôjdem spraviť RTGsnímok či sa naozaj nejedná o žlčníkové kamene alebo niečo podobné pretože môj štýl života nieje tiež najzdravší. Vela fajčím jem často mastné a vysmažené jedlá a sem tam aj nejaké to pivko alebo aj niečo tuhšie si neodmietnem dať :D

metiu

ešte doplím, že najprv som pociťoval tupú bolesť pri rýchlom pohybe teraz pociťujem pri fyzickej námahe, zohnutí sa ostrú a pichavú bolesť