Depilacia dole

aness

o tom holení..existuje výborná depilácia tvrdým voskom/robia to v niektorých salonoch/ na int.partiach a je to bomba..sama som to vyskušala,bala som sa bolesti,ale pohoda a mesiac mam hladučké....miestečko a potom to už rastie velmi riedko a možno časom aj prestane..ozaj

...

fifik 19... ked si nechce tvoja pokozka zviknut..tak sa nehol uplne...zieletkou nechod protismere chlpkov ale v smere akym rastu a bude to v pohode(pri malych pyskoch sa mozes aj protismere, aby to nahodu priatelovi nevadilo tie malilinke chlpky napr. pri lizani, tam to nezvykne byt podrazdene*Tam hore by mu to prekazat nemalo ...mozes sa holit hoci kazdy den a nic nebude zacervenane ani pod.

franzo

TO TOMIK: No ja pouzivam len ziletku. Ono je to problem hlavne vtedy ked visia. Vyskusaj si to v sprche tak, ze predtym na ne pustis studenu vodu. Oni sa potom akovy vtiahnu hore a ide to uplne v poho. Jaj a urcite pouzi penu na holenie, krasne potom zmaknu a ide to uplne fajne

fifik19

no ja sa uplne holim uz par rokov a moja pokozka si nie a nie zvyknut...mna to uz hneva kedze mam priatela...:-(
nemozem sa holit casto lebo potom sa vzdy dozerem...holim sa ked maju chlpky okolo 2-3 mm...co uz je dost ,,porast,, :-( ja uz neviem fakt co s tym...+ puder mi nepomaha...len prve 2 dni...opilcu som pouzivala nic moc naj je ziletka len je tem problem ze sa nemozem holit casto a su tu tieto problemy...neviete poradit?:-(

tomik

ahoj mam 16 rokov a chcel by som vedet ze ako si mam odstranit ochlpenie zo semenikov lebo ziletkou sa to dobre neda dakujem

lennka

no taka moja rada,ja použivam obyčajnu OPILKU je to depilačny krem natreš si to počkaj dlhšie ako je tam napisane (ja čakam asi 40minut) pomaha to 2tyždne mam pokoj od depilovania,a chlpky nerastu take ostre,je to OK

annie512

RE:loly

no to som este neskusala len pocula asi tak tyzden by to mali byt....ale ja by som si asi nedala,lebo fakt to boli...

annie512

RE:zajacik

ja sa holim kazdy den ´,lebo to aj men wyrasta a picha tak to robim kazdy den a najlepsi sposob je podlamna wytrh,ale to dost boli.