Bojím sa pomoc

Príspevok v téme: Bojím sa pomoc
Janko2444

Zdravim,
Mám 17 rokov nefajcim nepijem.
V hrdle mám podľa doktorky nejaký vírus
Mám veľmi zväčšené mandle s ktorými som bol aj u doktorky tá mi brala krv a mal som výter hrdla z pred dvoch mesiacov a všetko bolo poriadku aj krv čo mi brala teraz aj ten výter... ku ORL som objednaný na 24.5 ... ale začal mi taký problém .. začal som kašlať väčšinou ráno a doobeda keď tak ešte večer .. a pri prehĺtaní občas cítim priedusnicu alebo proste to miesto pod krkom kde je take prázdne keď si to macknem... ale neni to stále niekedy to cítim niekedy nie .. môže to byt tým že som začal pokaslavat alebo niečo vážnejšie ? Ešte k tomu som na toto obdobie keď všetko kvitne alergicky.. mávam pocit plného hrdla keď prehltam ale to bude zrejme z tých zväčšených mandlí .. ďakujem za každú radu a za každé upokojenie :/

Cliattsi

no ja by som ti odporučil hladovku 3 dni + vitamin c, konkrétne Lipozomálny vit. C- LIPOASKOR z lekárne (nie je všade dostupný). 3 gramy na den - 20 eur alebo v tabletach 10 eur. Ked si z TT, tak ho maju v City arene.

Keď nechceš hladovat, tak vylúč zo stravy slakkosti, alebo môžeš skúsiť jesť len tuky.

A posilni imun systém- vilcacora v prášku z lekárne 1 čaj. lyžica 2 krat denne.

Kazdopadne ked si na to nedas vobec nic, mohlo by to prejst.