co dalej?????????

Príspevok v téme: co dalej?????????
liliska999

Mam 15 rokov. Uz minuly rok na zaciatku leta som zacala chudnut. Schudla som 10 kg (zo 61kg) a od zaciatku chudnutia dodnes som nedostala menstruaciu. A to som po chudnuti pribrala niekolko kg spat. Takze som sa chcela spytat - poradte, co robit aby sa mi vratila menstruacia? Da sa to nejak bez injekcii a tabletiek?

Alternativa

Zjednodusene povedane nas hormonalny system pre fungovanie potrebuje iste mnozstvo tuku v tele /ak si dobre pamatam 10%/. Zrejme ho nemas, takze si bez menzesu. Moze to byt ale problem s vaznymi nasledkami do buducnosti, porad sa s gynekologom.

adela121

Ahoj:) tak mne pomohli kvapky Gynex od firmy Energy.Skus sa poinformovat a zajdi do centra Energy tam ti poradia.Skus si pozriet aj viac na stranke www.energy.sk

ssisa

ahoj, ja mam niečo podobne, len moja mestruacia je zhruba asi 4 krat do roka, aj to je divna.....a len vdaka chudnutiu...bola som s tým u doktorky a dala mi tabletky...ale nie antikoncepčne, ale nejake cipky, aby som dostala menstruaciu..a ked ju dostanem, tak mi da antikoncepciu a to by mi malo upravit cyklus, skus ist k doktorke, nech ti poradi, tak ako mne...papa