Ranky

Príspevok v téme: Ranky
silvik

Ahojte, mam takyto problem. Vyse mesiaca mam ranky od zadku to zacina az po posvu, sem - tam. Skusala som repik,mast Fungycidin, a v lekarni mi odporucili Canesten. Ten mi to tak zhorsil, ze ked sa utieram,tak skucim od bolesti. Gynekologicka ma dovolenku,uz neviem, co si tam mam dat. Skusala som aj Penaten a nic poradte daco, dik.

RNG

Doplnky a rozne potraviny treba hladat v specializovanych doplnkovych predajniach
Ranky sa daju vyhojit zmesou cukru a oleja(hociaky na varenie, najma olivovu a kokosovy

agina

Ano, moze sa jednat o mykozu a kokosovy olej dostanes v Bio predajniach. RNG by ti vedel o tom viac povedat, skus sa ho opytat v jeho teme.

illao

no ja som mala presne taky isty problem, dost mi na to pomohla rakytnikova indulona, ale nijaka taka masticka ti to nevylieci. ja som sla na gyndu a gynekolog mi urcil ze je to mykoza a preto tie trhlinky. dal mi tabletky do posvy a mast candibene a to mi pomohlo za par dni. je to velmi neprijemne a bolestive ale co najskor chod k lekarovi. a inak nemala som ziadne ine priznaky ako vytoky al. tak, len tie trhlinky