chlpky na bruchu...

vivienn

ahojte, aj ja mám ten problém s chlpkami... mám ich nad zadkom, na hrudi, na bruchu a okolo bradaviek.. už som skúsila všeličo... ked som zostala tehotná tak som sa hanbila ukazovať bruško... ale po pôrode ako som začala kojiť tak mi v okolí bradaviek zmizli a aj na hrudi.. bola som taká šťastná... ale teraz som prestala a hned mi začali znova rásť.. už neviem čo mám robiť.. som zúfalá... skúšala som si aj zafarbovať ale to vydržalo len krátko...... už vážne neviem.............

uliata

baby, ja som mavala fakt ze hnusne zarastene,pozapalovane brucho,proste tie najvacsie nocne mory, ktore si dokazete predstavit tie, ktore trpia tymto problemom.
mozno sa vam to bude zdat krute a nasledujuce mesiace to nebude vyzerat nijako vabne, ale nechajte si tie chlpy dorast, ved ide aj tak zima, nemusite sa nikomu pretrcat :)
vyrastu vam nechutne dlhe, ale aspon sa konecne upokoji pokozka naokolo. a az potom si ich zacnite bud odfarbovat ( super vec ) + riedit ich pinzetou a odvtedy ked mam na bruchu chlp, tak uz len jemnucky :)

mandolina

ahoj Nellie... citala som tvoj prispevok o peroxide, myslis, ze by mi to odstranilo chlpky nad hornou perou? a potom by uz chlpy nerastli? alebo ako to je vlastne?! nechapem, logicky ako uvadzal/a aaaaaaaaaabc, sa peroxidom poskodia chlpky,ale aj zmiznu? prestanu rast? chcela by som nieco skusit na tie nad perou, prosim ta, ak tu budes reaguj na prispevok, diky ;)

aaaaaaaaaabc

Nellie,..to akože uplne zmizli chlpky????...ako je jasne ze peroxid ničí,,a tym padom mozno vypadnu...ale uplne?...nezarasta nic?...alebo odznova?...prosim ta napis,,rozmyslam,ze by som zasla do tej lekarne :D..a este ako sa presne ten peroxid vola, ako ho pytat,,kolko percentny? dakujem :)

Nellie

Ahojte baby :D Určite si chlpky neholte! Mne mama na ne poradila peroxid tak pár dni som si s nim tu časť kde mám chlpky natierala a zmizlo to som z toho nadšená :D A to boli dosť tmavé som z toho nervózna bola :D A zoženiete ho v lekárni mal by stáť do 10€

aaaaaaaaaabc

ahojte, ja mám 16 rokov... ked som bola mladsia,tak hlúpa som si tie pod pupkom oholila, a tak sa chlpky zviditelneli..., teraz si to robim elektrickym holiacim, a efekt vydrzi dlhsie,teda tak rychlo chlpky nenarastu...ale.., mne vadi to,ze chlpky mam aj celkovo na bruchu...nie su tak viditelne(niektore trosku tmavsie),ale ked si pod pupkom chlpky odstranim, je vidno ze tam chlpy nemam a okolo mam...nechcem si depilovat uz vacsiu plochu, lebo budem pravdepodobne este viac banovat, len co s tymi tmavsimi okolo pupka?... nemoze mat odfarbenie nejaky zly vplyv na rast chlpov,ze by zacali trebars rychlejsie rast? ...a inac, citala som si vase predosle prispevky ohladom \\\"fuzikov\\\" nad hornou perou, ja tam mam trosku tmavsie, ale jemnucke chlpky, vadi to mne, nik mi este nikdy nic na to nevravel, ale s kamaratkou sme chceli zajst do kozmetickeho salona si ich dat odstranit voskom, ale ako som citala co ste pisali, asi to neni najvhodnejsia forma..a od 16 furt depilovat.., a co sa tyka laseru, keby mi rodicia prispeju na to peniaze urcite sa na to dam,ale tomu asi tak nebude..., tak co by ste poradili?..tie nad perou? odfarbit by som ich neodfarbovala, pinzeta a toboz holenie isto nie, ... a to brucho? ...nejedna sa mi pasik pod pupkom, to ako ste si mohli precitat,si depilujem, ale to okolie? aby nebolo vidiet ten rozdiel medzi depilovanym a nedepilovanym,teda chlpkami... nemam z toho depky ako niekto, len by som to rada nejak zneviditelnila, ako mozme vidiet mnohe pekne bruska...taktiez mam ploche brusko..., ale toto mi esteticky na nom vadi...fuhh som sa rozpisala :D...tak ak nahodou sa to niekto objavi a precita si prispevok, budem rada ak naň zareagujete :) dakujem krasne, paapa =)

m0ka

ja mam 14..aj ja mam chlpky na bruchu..som si ich teraz oholila žiletkou..ale asi to nebol dobry napad..aaa este nieco ževraj to že chlpky z holenia hrubnu je MYTUS ale ked tak už skôr asi z holenia černejú.. ja by som si to vytrhavala skor cez leto lebo cez zimu mi je to nanič..

zuzana111

Ludkovia, ja som si ich tiez zacala trhat pinzetou asi pred dvoma rokmi...len tie pod pupkom,ale postupne som trochu pridavala a vytrhavala aj tie jemnejsie...:(:(...a teraz su niekde take tvrdsie a tmavsie:( co mam robit? prosim poradte, som zufala.vytrhnem pinzetou a na druhy den to uz tam je:(.mam priatela,takze to je pre mna prakticky stala zalezitost ta pinzeta:(...co s tym robit? laser je pridrahy:(

bibinka17

baby neholit nethat!! naozaj viem co hovorim! len si to pokaslete a bude to este horsie-ja som si tych par najtmavsich zacala trhat ped asi 2 rokmi a vysledok? taky fajny hruby pas pod bruchom ale teraz som skusila laser uz mi to odrastlo a idem zase ale zda sa mi ze to je redsie a svetlejsie-aspon nie take tmave ako to bolo!! ;(