chlpky na bruchu...

nn

je to trosku blbe ale ja to riesim voskovymi pasikmi, najprv to bolelo ale ta predstava ze budem mat hladke brusko.. na bolest sa da postupne zviknut a som s tym spokojna, aj ked ne vzdy mi to strhne vsetko a neni to az tak lacna zalezitost najme weet, a chlpky nemam len pod bruskom ale kus aj okolo...

anjelik9

nechaj si to narast vytrhni voskovymi pasikmi par krat aby troska zjemneli a si ich radšej odfarbuj aj ked na slnku sa to leskne =)

kikušQa

aj ja to riesim zilekov ale fakt su este hnusnejsie fujj aj ked sa to oholi ale zostanu tam cierne bodky newem pomozemi depilacia??=))

visions

ano suhlasim s tou pinzetou....tiez som mala pod pupkom vzdy chlpky, holila som si ich najcastejsie, ako som len mohla a asi pred dvoma tyznami som si ich vytrhala pinzetou (Strasne to bolelo a dufala som, ze ta bolest za to bude stat) a teraz tam sice mam chlpky, ale su normalne take ako na celom bruchu, alebo ziadne... zatial som spokojna:)

bobo55

aj ja ich mam...a som prisla na super sposob ako sa ich zbavit..teda zneviditelnit..ja som si kupila 6% peroxid vodika..a k tomu som si kupila ten melir..najsvetlejsi..v prasku od palette...len teraz je problem ze akosi vymreli tie praskove meliry a neviem jak ho zohnat..jedine asi v nejakych kadetnickych potrebach...resp som si vsimla ze tiez je nejaky lightener a tym tiez..ale musi do byt prach ...pokozka sa ani nespali a chlpky su tak svetle, ze ich vobec nevidiet...

mnamka257

chlpky na bruchu by som neradila hollit, radsej si ich daj zosvetlit.stehna si ja holim vzdy ,ked si holim, aj litka

salamandra

tiez ma trapia chlpky na bruchu. mali ste niektora problem ako ja,ze ste si ich hlupo oholili a odvtedy sa stale zapalovali? dokazali ste niektora tento problem odstranit? prosim,piste..dakujem

ashanti

ahojte, ja mam podobny problem, s chlpkami na bruchu... :( oholila som si ich este v puberte, ale na dost velkej ploche a teraz sa mi to hnusi... a som tehotna, na zaciatku, zatial som brucho nukazovala, ale bojim sa co bude potom, ked budem musiet... poradte nieco, prosim...