chlpky na bruchu...

jingles

depilisima crema som si to objednala tuto z netu -odkaz odstránený- sú to dve tuby jedna menšia a druhá väčšia a zmiešaš to v pomere 1:2 a necháš tak 5-10 minút pôsobiť ale nechá ti to na koži teda keď si moc opálená taký bledý fliačik ale mi to potom zmizlo samé ale ako som vravela vyrastá to a netuším prečo som myslela že skôr budú tie bledé chĺpky tmavnú abo čo a nie vyrastať

anabelka

jingles?
môžem sa ťa opýtať čo používaš na odfarbovanie? ja nad tym uvažujem, nemam ich velmi vela, ale v poslednej dobe "vdaka" liekom ich pribudlo.

jingles

mám otázočku: odfarbujem si chlpky nad hornou perou odfarbovacím krémom a sú bledučké ale do týždňa mi začnú vyrastať maličké tmavé prečo? veď keby si ich trhám tak pochopím že mi rastú ale neviem prečo mi keď mám všetky bledé začnú vyrastať tmavé =(((

adenakh9

Ahojte myslela som si,že som chlpatá len ja ale vidím že sa trápime viaceré,ja ich mám na tvári a pravidelne si ich odfarbujem aby som nevyzerala ako muž a sú potom jemnejšie

zuziiiii

PCH..prosím ťa kde si to kúpila??...mám tiež dosť výrazné chĺpky na bruchu a veľmi by mi to pomohlo!!!!diky

mnamka257

najlepsie je ak si chlpky neoholis vobec pretoze neskor budu tvrdea vyrazne a budes si ich musiet holit kazdy den...ak ti ale tak velmi vadia skus depilacny krem-ten je z pripravkov na odstranovanie chlpkov najjemnejsi...á co sa tyka holenia stehien v pohode si ich mozes holit tak ako si holis lytka-ziletkou depoilacnym kremom, alebo aj voskom-to je uz iba na tebe...

anonym1

PCH prosim ta a kde sa da kupit pripravok na odfarbenie? peroxid mam, potrebujem len ten prasok. Aky ma nazov? velmi pekne dakujem za odpoved

anonym:(

trapi ma problem, ktory sa tu uz spominal...mam chlpky okolo pupka...a aj na hrudi ..medzi prsiami...prosim co s tym???je to normalne??je tu leto a ja si bojim obliect plavky alebo aj obycajne tricko s vascim vystrihom...pomoze mi niekto??PROSIM

PCH

ahojte,ja odporucam peroxid spolu s melirovacim praskom,podla mna je to super,smrdi to sice,ale za ten vysledok to stoji,ale nestaci peroxid ale treba aj ten melirovaci prasok,to sa zmiesa a vytvori sa taka kasicka hustejsia,a to nanesiete,ja som nechala 10 minut posobit a chlpky krasne zosvetleli,je to ovela lepsie ako mat tmave chlpy,zatial to mam tyzden a tmave stale nevidno,a spolu ma to stalo asi 2 eura,ja som kupila 9% peroxid.vela stastia.