svadobna noc..paaane boooze

evuska55

Ahojte, cesto mi uz kysne (dufam, ze uspesne) a zatial si davam polievku. Pozeram, ze sa sem zamotal nejaky blb, treba ho ignorovat. Sex so zenou? V reali by som to zazit nechcela, ale paci sa mi pozriet si nejaky filmik, kde su dve zeny. Mam male prsia, tak sa mi paci pozerat na zeny s vacsimi. Priatel to vie. Lesbicka vsak nie som, su to len obcasne fantazie, ktore by som nechcela zrealizovat. Napiste nieco viac o sebe, ak chcete, nemusi to byt akurat o sexe:)

ginger

presne tak, tu sa nik nechvali, len konstatujem, ze sme za morom a sme-za severnym. operku som robila ked somtu bola pred 10rokmi a nie teraz

sedmikraska

Tiez nie som operka a aby som sa sem dostala musela som tiez prejst cez more, tak eviem ci sa pocita len tvoje :)

floridan

ta ale ked sa povie za morom, mysli sa tym ju es ej, ne tak? UK je predsa za rohom, preboha bohuceho do usa sa leti minimalne 7 hodin.

floridan

No ty brdo, ty brdo, az mi myka kutikmi ust jak ste vy sedmikraska a gingerka za morom o)))) Jedina "za morom" je tu evuska, causes moja, ja som na Floride, ne jak tote operkyo)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ginger

tak kocky nech nam ten skvely sexualny apetit vydrzi!parene buchty nelubim ale taka makovo jablkova strudla by bodla!vela stasia v skotsku aj v chicagu!

sedmikraska

ja som teraz v v Dubline, ale o dva tyzdne sa vraciam do Skotska, parene buchty by som si dala s takym dobre kyslim slivkovym lekvarom, mlask

evuska55

Ja som v Chicagu, prestahovali sme sa sem pred rokom z New Yorku. Aj mne by sa zislo utriet prach, ale sa nemozem odmontovat od pocitaca nejak.