V škole som tichá, mám pocit, že som v triede sama...Je niekto rovnaký ako ja ?

bezo

ja ani moc nie... ale ludi ako ty mam najradšej pretože nemusia ohovarat, riešit uplne hlúposti a takéto veci, proste najlepšie debaty čo som mal boli takí ludia kt. si mysleli že su podivini no pritom su to naj. partaci do života... neboj sa časom, možno náhodou niekoho spoznáš si baba čiže určite :P ak chceš možeš mi kludne napisat na maila, stlač tu červenu obalku vedla mojho mena ez

solano

Ja som na tom podobne. Na zakladnej som mala velmi dobrych kamaratov, ktori sa roztrusili po skonceni po celom Slovensku, zostala mi tu jedna kamaratka, ktora bola ako sestra a s tou to nevyslo... no a odvtedy som sa do seba uzavrela. Uplna neschopnost skamaratit sa s niekym novym, vzdy mam pocit, ze hovorim veci, ktore druheho nezaujimaju.. a mozno aj hovorim kedze som vysla z cviku rozpravat sa s novymi ludmi :D mam priatela a mam aj rodinu no obcas sa citim naozaj sama aj ked v tej skole som si nejak zvykla na to, ze nie som pre nikoho moc zaujimava, je to len par rokov zo zivota no nemam ziadneho kamarata alebo kamaratku ktora by tu pre mna bola tak ak to vnimas aspon trochu rovnako mozeme pokecat mozno si dve outsiderky sadnu ;)

Lkjdfh

Mám také isté problémy ako ty, ale ja som sa naučil nevšimať si ich a neriešiť to. Našiel som si tam aj zopár kamarátov, aspoň tam niesom úplne sám

ieBacon

Bizkit ahoj, myslíš sociálnu fóbiu že ? Tak tú mám aj ja :(
Tiež nemám žiadnych kamošov, a strašne stresujem i kvôli maličkostiam...a mám dosť nízke sebavedomie, vôbec si neverím.
Nechceš si so mnou popísať ?

Bizkit

Tak to je náhoda že tu vidím takú tému hneď po tom čo sa tu prihlásim :D ach jaaj úplne ti rozumiem... Ja som v škole každý deň sama a nedokážem sa rozprávať s ostatnými... cítim sa hrozne sama a trápi ma to... nedokážem si nájsť kamošov a s niekým sa porozprávať.... môže za to moja fobia... socialofobia... neviem či si tichá alebo že či aj ty máš niečo také podobne no a že či vôbec vieš čo to je

jajajjaaaa

Ja nemám pocit, ja viem, že som v triede sama.
Našťastie, tento rok mi už konečne škola končí. O 2-3 roky si pôjdem dorobiť externe maturu.
Ale áno, bolo to utrpenie. Ani neviem, ako sombto zvládla, keďže som tiež tichá a hanblivá a kvôli tomu si zo mňa žiaci robili srandu.