Krvácanie

Príspevok v téme: Krvácanie
Leidy

Dobrý deň....chcela by som sa spýtať alebo poradiť....po 10 dňoch po menštruácii som začala znova krvácať....bola som u lekára, dal mi norethisteron.....vraj do 72 hodín zaberie a zastaví.....nezastavilo...stále krvácam.....nie silno, ale mám bolesti.....robil mi aj ultrazvuk a vraj tam nič nevidí že všetko ok......spravil aj cytológiu, výsledky ešte nemám.....a test na tehotenstvo....keďže som mala už raz mimomaternicové...vraj pre istotu.....domáci test mi vyšiel negatívny.....dosť mám strach, skoro som vtedy zomrela veľa nechýbalo...nevedeli mi to totiž zistiť a ušla som vraj hrobárovi z lopaty.....dnes je sviatok ale ráno behám isto zas k lekárovi....ďakujem za každú odpoveď a prajem pekný deň ....

Leidy

Ahojte....no tabletky zabrali síce až na piaty deň......Už nekrvácam.....asi to mohli byť aj stresy.....mám toho teraz fakt dosť.....dcéru mám vážne chorú...a boli momenty že sa asi zblaznim z bezradnosti.....teraz je už lepšie dcéra sa z toho dostáva a vyzerá to tak že je už mimo ohrozenia života.....a možno to teraz na mna tak dolahlo že hormóny sa mi zbláznili.....dakujem Vám za odpovede......

Biela Kobra

Ahoj. Ružovo to nevidím. Zajtra rozhodne choď na gyndu, keby náhodou neordinoval, choď do nemocnice na gynekologické oddelenie, obzvlášť, ak by sa krvácanie zosilnilo. Vyzerá to na problém, ktorý Norethisteron nevyrieši. Myómy, endometrióza a kadečo iné, čaká ťa zrejme ešte kopec vyšetrení. Držím palce, prípadne sa ozvi, čo ti zistili.

Tomas12345

Ak ultrazvuk aj domaci test vysiel na tehotenstvo negativny, tak nemas mat preco obavy ze si tehotna. Na ultrazvuku by sa to totiž už zachytilo. Skor by som riesil to krvácanie, nie je totiž dobre ak clovek krváca, stále to krvácanie máš, alebo ty uz prestalo ?