ORGAZMUS - Kedy st maly váš prvý orgazmus ? A prvá masturbácia ?

ivett33

Ešte rada dodám, že s tou najlepšou kamarátkou sme počas posledných ročníkov základnej školy chodili cez letné prázdniny prespávať k sebe, raz ona ku mne, inokedy ja k nej. Vždy pred spaním sme sa bavili o chalanoch a aj sme naraz masturbovali. Ona to zvládala viac orgazmov po sebe ako ja, mne dosiahnuť orgazmus trvalo niečo dlhšie ako jej. Kupovali sme si tajne erotické časopisy (ako som už spomenula, internet ani počítače neboli bežná vec) a došlo aj k tomu, že sme sa hrali navzájom. Potom naše orgazmy rozdelila stredná a vysoká škola. Každá sme bola na inej škole a inom internáte. Ale škola nerozdelila naše kamarátstvo a aj dnes si spolu sadneme a zaspomíname na tieto pekné časy z detstva.

ivett33

Ešte ako malá som sa tam dolu hrávala, robilo mi to iba dobre. ALe úplne prvý orgazmus som dostala doma, bola som asi v šiestom ročníku na strednej. Mama mi ukladala do skrine uteráky, ja už som ležala v posteli, jednou rukou som si hladila klitoris a prišlo to náhle, prvý pulzujúci orgazmus. Mama sa ma pýtala či je všetko v poriadku lebo som sa z toho troška zadýchala, bolo to troška trápne lebo asi vedela čo sa stalo :-D. Potom odišla a ja som bola z toho v miernom šoku lebo hneď som vedela, že som mala orgazmus. S mojimi kamarátkami rovesníčkami sme sa o tom iba tajne bavili, že tam dolu sa hráme a že to je príjemné, o orgazme sme iba čítali v časopisoch, vtedy ešte nebol internet a mobily ako dnes. V môj prvý orgazmický večer som to skúšala ešte raz a podaril sa mi ešte jeden. Na ten večer si vždy rada spomeniem. Na druhý deň som o tom rozprávala najlepšej kamarátke, ktorá ešte nevedela či mala alebo nemala orgazmus. Neskôr ho dostala aj ona a radovali sme sa z toho spolu. To boli také pekné detské zážitky.