problém????

Príspevok v téme: problém????
hyponder

mám biely až žltý výtok, niekedy je hustejší a niekedy riedky a taktiež niekedy zapácha. Keď mi skončí menzes tak cítim aj svrbenie a občas trošičku aj pálenie. Bola som u gynekologa asi 2 krát kvoli tomuto, zobral mi výter a ked som tam volala kvoli výsledkom, sestrička mi povedala, že je všetko v poriadku. Nechápem to, či je tento výtok v poriadku, kdesi som čítala že každá zdravá žena má výtok. Nechcem tam k nemu chodiť každý polrok lebo sa na mňa už pozerá ako na hypochondra a je mi to trápne. Ale zasa chcem si byt istá že všetko je v poriadku a že v buducnosti budem mat dieta a žiadne vážne gyn problémy suvisiace s výtokmi, nehovoriac o tom že mi to prekáža pri sexe. Čo by ste robili na mojom mieste?

lusijka

dakujem..hned sa na to kuknem...lebo ja uz nemam nervy..stale nosim intimku..bez nej si uz ani zivot nedokazem predstavit..chi chi

meili

Lusijka, ano je to nazov probiotik, cely nazov Swiss Laktobacily 5. Kukni aj na toto -odkaz odstránený- . Ja som s tym mala tiez velke problemy, kazdu chvilu kvasinky. Tiez som sa napocuvala o tych dobrych a zlych baciloch ;-)) U mna bol problem, ze sa mi to vzdy ukazalo po sexe. teraz je priatel v zahranici a nemala som to uz dost dlhu dobu, aj ked kadejake pocity tam dolu boli a viem, ze keby sme mali sex, tak to prpukne. No ale o par dni sa vracia, tak robim vsetky protiopatrenia, len aby nam to nepokazilo leto. Dufam ze to pomoze

lusijka

meili, ja uz to mam par rokov a neviem sa toho zbavit..zakazdym, ked idem k doktorovi, mi povedal, ze tentokrat sa toho zbavim a stale nic..ten laktobacily 5 je nazov tych liekov?

meili

Lusijka, ja som s tym mala tiez dlho problemy, az som sa na nete docitala o probiotikach Laktobacily 5. Tie pomahaju udrzovat posevne ph a prave zabranuju mnozeniu tych zlych bakterii. Nie su sice najlacnejsie, ja ich teraz beriem dva tyzdne, tak dufam ze to pomoze. Zatial som pocula len pozitivne ohlasy.

lusijka

ja mam tiez vytoky....uz par rokov s tym chodim k doktorovi, pobrala som mnozstvo roznych liekov, robili mi tu kultivaciu aj sono a ja neviem co este....vsetko je ok...vraj nic vazne, len ta pliesen ci co to je....to je skratka z organizmu...kazda baba ma v sebe bacily...dobre aj zle...ked tych zlych je viac, ako v mojom pripade...tak samozrejme zabijaju tie dobre..no a z toho to mam...neviem, kedy sa toho zbavim

meili

No myslim, ze z toho bezneho vyteru, co sa nazyva kultivacia, ti zistia ak mas kvasinky, streptokoky a podobne zalezitosti. Ale napriklad na chlamydie viem ze sa robi zvlast test. Ale myslim, ze ak si mala tie vytery v poriadku, malo by to byt ok. Neboj sa.;-)

usiko

je to oki, keby si tamdaco mala. tak by to boli z vyteru zistili....ja som mala taky isty problem, utekala som ku dr. a z vyteru mi vyslo, ze mam len vela laktobacylu, co je perfektne, lebo kvasinky nemaju sansu....