Tinnitus ?? Zvysene zvuky..

Noelinka

Ahoj viem si to predstaviť vtedy je clovek na nic. Ja som dnes volala mojmu orl ci sa mozem zajtra zastavit lebo ma usi bolia tinnitus monentalne nemam ale pocujem vsetko nahlas a vtedy viem ze to pride za par dni. Zajtra po robote skocim ku nemu. Dnes mam aj zavraty co som pri tinnitus nikdy nemala a vatu tiez nechcem dat do usi bo inak nic nebuden pocut :D vzdy ked vsetko nahlas počujem vtedy si vzdy hovorím ze ved ani nie som nachluchla. Urcite si vyskusaj ten mg s b vit alebo neviem ci som ti to pisala ginkgo biloba je tiez dobra na usi.

Tinnnitusss

Ahoj, vdaka za rady, budem skusat brat doplnky, no vcera som mala fakt tazky tinitus :( hlavne zvysene zvuky, ozveny no otras.. Na to sa nijak ani zvyknut neda :-( uplne som vtedy nepouzitelna, neschopna nicoho. Ach jaj

Noelinka

U mna je to tiez tak jedwn den sa da zvladnut ale ked to mam 2 - 3 dni uz mi z toho jebe. Tiez si davam vatu do usi nieco pomoze aspon proti hlucnym zvukom. Mne davali infuzie v nemocnici ale tsm som uz 25 r nebola. Mam tiez v plane na buduci tyzden sa objednat u svojho orl ci by nebolo mozne brat zase infuzie. Mne kolegina vravela ze ked mam tinnitus 3 dni mozem ist na pohotovost ze aj tam mi daju infuziu o tom som nevedela tak najblizsie ked to uz bude na zblaznenie tak skocim na pohotovost. Ano to som aj ja pocuma ze to moze byt zo stresu. Neboj orl lekar pride na pricinu a dufam ze ti da nieco na to. Ale ja by som na tvojom mieste skusima magnezium s b vitaminom to ti lepsie prekrvi malinke cievy v usiach a budes to tam mat lepsie s kyslikom zasobene

Tinnnitusss

Uf..nedokazem si to predstavit, mat to tolko rokov. Ked to mam jeden dva dni po sebe idem zosaliet. Na orl som objednana, dufam ze sa odhali pricina, lebo na neurologii mi povedali ze moze to byt spojene so stresom, tak uz neviem. Ja proti tomu bojujem len vatou do usi, no rezonuje to ajtak, len tichsie. A tie infuzky ti kde dali ?

Noelinka

Tinnitus pochadza vzdy z vnutorneho ucha takze by si si mala nechat vysetrit u orl lekara. Infuzie s kortizonom som mala predtym na mysli aj tie som dostavala

Noelinka

Ha s tym zijem iz vyse 35 rokov zvykla som si nato ked mam len lar hodin to este ide ale ked to mam 3 dni 24 h tsk som uz z toho blazon. Ja to mam kvoli tomu ze som v detstve prekonala zapal stredneho ucha na oboch stranach + mam 50% stratu sluchu takze ja to mam kvoli tomu. Uz si bola u ORL? Jedine este infuzie by si mohla vyskusat

Tinnnitusss

A ako tak dokazes fungovat ? Mne nepomahaju ziadne vitaminy..a nemam to neurologickeho charakteru, takze ani lieky mi na to nepredpise doktorka. Aky to ma povod nevies? Ze sa objavi tinitus ?

Noelinka

Ano ja trpim tinnitusom v detstve som brala vitamin A a E a este Xanidil alebo Enelbin retard tie mi zvykli pomoct. Tinnitus pretrvava mavam skoro kazdy vykend momentalne beriem mg s b-ckom