Co so suchymi a kuceravymi vlasmi?

handydandy23

To je nič ja mam take suché kučery, že ked´ ich zdvihnem a pustím polovička ostane hore, hrube, suche,nerozcešeš skoro ani po umytí zo šamponom ani po maske, ona ani nepomaha mozno trošku moje kučery su skoro ako dredy ASI TAKTO-§§§§§- ale su suche takže sa rozpadaju takže polovica kucery a polovica ne P.S. prosim poradte nejaku pecku ktora by pomohla vlasom aj pri castejšom umývani nejaku lacnu, alebo drahšiu, podmienka je aby pripravok nepoškodráždil tvár PLEASE PROSÍM

lubie

ahojte...ja mam veeelmia le velmi suche vlasy..a kuceave..samozrejme...akoze tie kucery by boli aj pekne...ale mam problem...si strasne take suche..ale strasne...chcem ich mat atke pekne...leskle..a hladke..kucierky..a nie take suche:(poradte prosim..aky moze byt najlepsi ucinok:(

uk

ahoj, ahoj, ahoj.... ach tie nase krasne kucerave a strasne suche vlasy. Jednoznacne odporucam kozmetiku z rady Loreal KERASTASE ELASTO CURL.myslim ze v obchodoch sa to neda kupit ale cez internet by nemal byt problem. je to naozaj drahe ale POMAHA!!! tak zbohom suche vlasy, vitajte kraaaaaasne kucierky :o)

slanka

JA mam rovnako kucerave vlasy a tiez sa dokazu velmi rychlo vysususit a kozmetika z Avonu mne osobne nepomohla.Ja som pouzivala radu Gliss Kur,ktora mi celkom pomahala,ale teraz som ibjavila nieco uzasne na vlasy.Zacala som pouzivat kozmetiku Sea of Spa-obsahuje mineraly z Mrtveho mora a okrem inej telovej kozmetiky pouzivam na vlasy bahennu masku z tejto znacky a je uplne perfektna.Sitocne tie pripravky stoja zato.Vrele odporucam

sasenka23

Ja mam tiez kucerave a suche vlasy,mne sa susia hlavne preto,ze mam melir.Pouzivam sampon Elvive a masky na vlasy od Advanced Techniques,alebo potom Leave-in treatment tiez Adv.Tech.,je to z Avonu.No a na konecnu upravu pouzivam prostriedky od L\\\\\\\'orealu na vlnite a kucerave vlasy a tie su super.Good luck.

Slaninnka

Mne moja kadernicka poradila na moje kucerave a suche vlasy jednoduchy recept:zmiesat zltka s olivovym olejom a dat na vlasy na dlhsie dobu,spotreba vajicok sice stupne,ale pri pravidelnom opakovani to pomaha...