Cim si cistit piercing v pupku?

Príspevok v téme: Cim si cistit piercing v pupku?
liluskaa

ahojte mam taky jeden problem,mam piercing v pupku uz asi 2 tyzdne a stale mi velmi hnisa pupok...je to cim dalej horsie...vobec sa mi to nehoji... piercer mi odporucil cistit si to kazde 2 dni antibakt. mydlom zriedenym s vodou a asi 2x za den lekarskym olyvovym olejom...ale vobec nic mi nepomaha...kamoska ma uz asi 4 mesiace piercing v pupku a cisti si to presne s tym istym co aj ja ale jej to tjez vobec nepomaha...stale jej to hnisa...prosim poradte mi nejaku dobru masticku abo gel abo vodicku cim by som si to mohla ete cistit a co fakt zabera...thanks

ňuňuu

čautee...ja budem mať o mesiac 14r. a pierc mám v pupku už asi 3 mesiace..ked bol čerstvý..tak mi vobec nehnisal..treba sa o to poriadne starať...v prvých týždnoch som si ho čistila asi 4x denne...obyčajným liehoom...aa doteraz nemám s pupkom žiadne problemi..:))

trinitka

Ja mam piersing uz skoro mesiac, a musim potukat,ze je to zatial OK. Tak zo zacatku mi nebolo vobec, nic o take dva dni mi to scervenalo co mam aj teraz, ale uz je to lepsie. Myslela som si,ze mi to hnisa, ale to nieje hnis,ale je to to podkozne mazivo - neviem ako sa to spravne vola. No aspon dufam,ze to je to. Uz ma to tak neboli. Je to sem tam citlive. Raz je to OK inokedy ma to trosku pobolieva,ale uz je to lepsie ako na zaciatku. Ja si to mam cistit 2x do dna antibakterialnym mydlom + striekam si na to specialnu vodicku co som si zakupila v studiu. Stala cca 7 eur. Pri takych veciach netreba setrit, len nech sa to cim skor zahoji. Mydlo dost vysusuje a ta vodicka to pekne zhydratuje. Stalo ma to vsetko spolu(prepych, titanova nausnicka a vodicka) 37 eur. A este k tomu kupaniu, cca 3 mesiace by ste sa mi kupaniu vyhybat. Preto je to dobre v tomto obobi, lebo sa tak vyhybate aj kupaliskam a tak neriskujete nejaku infekciu. drzim palce vsetkym.pa:)

vikuš

ahojte.. chcela by somsa opytat.. žéé .. mam menší problém mam piercing v pupku .. len týžden .. ale nejako mi to začina čerwenať..:( čo si mam na to dať?

Terka225

Ahoyte..no chcela by som si dat teraz na jesen pierc do pupku a chcela by som sa spytat čo to prepichovanie asi taq stojí a čím to mam poptom čistit?...Počula som uš o roznych prípravkoch ale aj taq by som radej chcela radu od vas ked uš mate dake skusenosti =) Vopred mooc dakujem za radu =)

taatianQaa

awoyte kočky cela by som si dať pearcing do pupka,,,awe sa bojím či mi to nezačne hnisať?hm???a či si ho ožem dať urobiť aj taqto w zime ked bude???

nicura

ja si cistim dvakrat za den antibakterialnym mydlom a vsetko je ok:) netreba do toho davat ziadne ine lieciva a tak

LUssynkAaaaa

Ja som si dala dnes urobiť pierc do pupku, ani to nebolelo, len sa bojím,. žeby mi to mohlo začať hnisať, ako si to mám čistiť, aby k tomu nedošlo?? ďakujeeem