Sex s byvalou po rozchode? Vas nazor?

Príspevok v téme: Sex s byvalou po rozchode? Vas nazor?
yzo

Zdravim...pred dvoma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka po mojom skrate...velmi ma to ranilo ...po rozchode sme si este pisali niekolko dni...prosil som ju o navrat,nic som jej nevycital, nehadali sme sa ale nedala mi sancu.. neostalo mi nic ine iba sa s tym zmierit. A tak som jej navrhol, ze by sme mohli spolu spavat :D Zacal som jej pisat prasacinky a podobne perverzne veci...smiala sa a povedala, ze popremysla nad tym a uvidi ked bude mat chut. V posteli nam to vzdy klapalo, sice sme sex mali menej v poslednej dobe kvoli jej pracovnej vytazenosti ale vzdy sme si ho vedeli uzit.pri sexe s nou som nebol ziadny egoista, ktory sa rychlo chce spravit a ostatne ho nezaujima. Vacsinou sme sa urobili obaja.Dokonca mi povedala este zo zaciatku vztahu, ze je to nieco nove pre nu a som prvy pri ktorom sa urobila a to ma 32 rokov, zatial co ja 25 :D ked zvykla mat kramy, tak nemala problem s fajkou :D teraz len cakam ci mi napise :D...aky mate nazor na sex s ex?

Aliss

A nebude to fake tema? Ved pises ako 15 rocny, nie 25 rocny :D Akoze nevidim problem, ak to budete chciet obaja. Do toho naozaj nema kto co hovorit. Bude to vase slobodne rozhodnutie. Ale! Pride mi to tak, ze nie si zmiereny s rozchodom. Zrejme dufas tajne, ze skrz sex si ju nejak ziskas spat. Ak oponujes, ze nieeee nic take neocakavas, tak si vyjasnite sposob fungovania. Plus musis pocitat s tym, ze si moze coskoro niekoho najst. Dokonca musis pocitat s tym, ze pocas "vztahu" s vyhodami, moze mat zaroven dalsieho chalana na sex. Ak toto dokazes ustat, nevidim dovod preco by ste nemohli spolu spavat. Ak ti vsak uz len myslienka, ze spi s tebou a zaroven s inym, robi zle, neodporucam ti ist s nou do "vztahu" s vyhodami

xyzto

Vyzera rovnako pribrzdena ako ty tak hor sa do bohapustej j*backy.
Alebo vyuzi janku a danku v tvojich rukach a daj si na rozlucku ciselko sam